آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز دوشنبه ۹۸/۰۴/۱۰ | رفت‌وبرگشت نرخ‌ها

کدخبر: 291884
اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ بازار طلا و ارز پایتخت مجدداً روی مدار کاهش قیمت حرکت کرد و در معاملات اولیه سطوح حمایتی شکسته شد اما بعدازظهر نرخ‌ها روی مدار صعودی به نزدیکی نرخ‌های پایانی روز گذشته بازگشتند. سکه مرز حمایتی و روانی ۴.۵ میلیون تومان را شکست اما بعدازظهر دوباره به بالای این مرز راه یافت. قیمت دلار در بازار آزاد به محدوده ۱۲۷۰۰ تومانی رفت و سپس به محدوده ۱۲۹۰۰ تومانی بازگشت. صرافی ملی هم نرخ رسمی خریدوفروش دلار و یورو را ۱۵۰ تومان کاهش داد. همچنین مثقال طلا که به نیمه پایین کانال ۱.۸ میلیون تومانی رفته بود بعدازظهر دوباره در میانه این کانال جای گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ بازار ارز پایتخت مجدداً نزولی آغاز به کار کرد. در بازار آزاد پایتخت شاخص ارزی در معاملات اولیه در کف محدوده ۱۲۸۰۰ تومانی قرار گرفت و در ادامه سطح حمایتی ۱۲۸۰۰ تومانی را شکست و تا رقم ۱۲۷۷۰ تومان عقب‌نشینی کرد. اما بعدازظهر مجدداً در محدوده ۱۲۹۰۰ تومانی قرار گرفت.

همچنین صرافی ملی نرخ خریدوفروش دلار و یورو را در سه مرحله مجموعاً ۱۵۰ تومان کاهش داد تا قیمت رسمی دلار در محدوده ۱۲۶۰۰ تومانی و یورو در محدوده ۱۴۵۰۰ تومانی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید: آخرین قیمت دلار، سکه و طلا امروز سه‌شنبه ۹۸/۰۴/۱۱

بعدازظهر امروز دلار هرات در بازار مرزی ۱۲۸۲۰ تا ۱۲۸۴۰ تومان خرید و فروش شد، و قیمت حواله درهم امارات که مرز مهم ۳۵۰۰ تومان را شکسته و به رقم ۳۴۸۰ تومان رسیده بود، بعدازظهر به ۳۵۳۵ تومان رسید.

* این خبر به‌روزرسانی می‌شود.
** قیمت‌های درج شده مربوط به زمان تنظیم خبر است.
*** برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

 

 

آخرین قیمت طلا و سکه 

بعدازظهر امروز در بازار طلا قیمت هر قطعه سکه امامی ( طرح جدید)  با نرخ 4 میلیون و 540 هزار تومان و سکه بهار آزادی (طرح قدیم)  با نرخ 4 میلیون و 320 هزار تومان است.

همچنین امروز قیمت نیم‌سکه  2 میلیون و 290 هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک میلیون و 490 هزار تومان و قیمت  سکه‌گرمی 960 هزار تومان اعلام شد.

از سوی دیگر قیمت مثقال طلای آبشده در بازار طلای تهران امروز ظهر تا یک میلیون و 835 هزار تومان عقب‌نشینی کرد بعدازظهر به یک میلیون و ۸۵۲ هزار تومان رسید. و هر گرم طلای 18 عیار حدود 427 هزار تومان قیمت خورد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما