کدخبر: ۲۹۲۹۱۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نوبخت: فاز یک آزاد راه تهران- شمال امسال به بهره برداری می رسد

نوبخت: فاز یک آزاد راه تهران- شمال امسال به بهره برداری می رسد

اقتصاد نیوز: نوبخت گفت: با وجود تحریم‌ها و کاهش درآمدها، حداقل ٤٣ هزارمیلیارد تومان تا پایان سال برای طرح‌های عمرانی پرداخت می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خانه ملت محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به برنامه‌های دولت برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، گفت: با وجود شرایط سخت تحریم‌ها و کاهش درآمدها، حداقل ٤٣ هزارمیلیارد تومان تا پایان امسال برای طرح‌های عمرانی پرداخت می‌شود که سه ماهه اول سال ٢٧ هزار میلیارد تومان تخصیص داده شد.

این عضو کابینه دولت دوازدهم، افزود: در انتخاب طرح‌های عمرانی اولویت طرح‌های مهمی است که تاکنون مبالغ زیادی برای آن‌ها صرف شده و با اختصاص مبالغی، امسال قابل بهره برداری می‌شوند همانند آزاد راه تهران- شمال که بیش از ۲۰ سال در حال انجام است.

هزاران میلیارد تومان به قیمت امروز برای آزاد راه تهران- شمال هزینه شده است

وی با بیان اینکه هزاران میلیارد تومان به قیمت امروز برای آزاد راه تهران- شمال هزینه شده است، ادامه داد: فاز یک این پروژه با ٣٠٠ میلیارد تومان امسال برای میلیون‌ها ایرانی قابل بهره برداری می‌شود که معمولا برای رسیدن به شمال ایران باید ساعت‌ها و کیلومتر‌ها در راه به دلیل ترافیک معطل باشند، ان شاء الله با پرداخت این رقم، پیش بینی می‌شود در ماه آینده فاز یک آزادراه به اتمام رسیده و حداقل ٦٠ کیلومتر مسیر کوتاه و بیش از یک ساعت زمان سفر کم می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه هر هفته برای تشریح اولویت‌های عمرانی و سیاست‌های ملی برای مدیران استانی به استان‌ها سفر می‌کنم، گفت: این اهداف در جلسات شورای برنامه ریزی و بازدید میدانی از پروژه‌ها توسط بنده و معاونان سازمان برنامه و بودجه پیگیری می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند