کدخبر: ۳۰۵۱۱۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت دلار، سکه و طلا امروز شنبه ۹۸/۰۷/۰۶ | رشد نرخ ارز

اقتصادنیوز؛ امروز شنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۸ بازار ارز با رشد اندک قیمت دلار آزاد و با مبلغ ۱۱۴۷۰ تومان بازگشایی شد و صرافی ملی نرخ رسمی لار و یورو را ۱۰۰ تومان افزایش داد. بازار طا تغییر محسوسی در نرخ‌های بازگشایی نداشت و سکه طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان شروع به کار کرد و هر مثقال طلای آبشده یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومن در معاملات اولیه قیمت خورد.

به‌گزارش اقتصادنیوز؛ امروز هر دلار آمریکا در بازار آزاد در محدوده ۱۱۴۰۰ تومانی و بین ۱۱۴۴۰ و ۱۱۴۷۰ قیمت خورد که افزایش اندک نسبت به نرخ پنجشنبه را نشان می‌دهد.

همچنین نرخ حواله درهم امارات در صرافی های دوبی با ۵ تومان افزایش به ۳۱۳۵ تومان رسید.

بیشتر بخوانید:آخرین قیمت دلار در بازار آزاد امروز شنبه ۹۸/۰۷/۰۶ | رشد نرخ ارز

امروز شنبه 98/07/06 صرافی ملی نرخ رسمی خرید و فروش دلار و یورو را با ۱۰۰ تومان افزایش نسبت به پنجشنبه به شرح زیر اعلام کرد:

قیمت خرید دلار آمریکا: 11.350 تومان  (100)       قیمت فروش  دلار آمریکا: 11,450 تومان  (100) 

قیمت خرید یورو: 12,650 تومان  (100)                قیمت فروش  یورو: 12,750 تومان  (100) 

بیشتر بخوانید: قیمت دینار عراق امروز شنبه ۶ مهر چقدر است ؟

آخرین قیمت طلا و سکه

امروز شنبه 6 مهر 1398 سکه طرح جدید  4 میلیون و 30 هزار تومان و سکه طرح قدیم 4 میلیون و 20 هزار تومان قیمت خورد. همچنین قیمت نیم‌سکه 2 میلیون 60 هزار تومان و ربع‌سکه یک میلیون و 250 هزار تومان شد. سکه گرمی هم با قیمت 840 هزار تومان به فروش رسید.

همچنین در بازار جهانی بهای اونس طلا حدود 1497 دلار شد و در بازار داخلی هر مثقال طلای آبشده به رقم یک میلیون و 770 هزار تومان رسید که معادل هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود 408 هزار تومان است.

برای اطلاع از نرخ لحظه‌ای و نمودار تغییر قیمت به صفحه بازارهای اقتصادنیوز مراجعه کنید.

 

 

این مطلب برایم مفید است
21 نفر این پست را پسندیده اند