کدخبر: ۳۱۲۴۸۱ لینک کوتاه

چرا در برخی جایگاه های سوخت صف طولانی تشکیل شد؟

اقتصاد نیوز: مشاور عالی انجمن مالکین جایگاه‌های سوخت کشور گفت: پیشنهاد جایگاه‌داران این است که بابت مطالبات معوقه خود و تعدیل های سال ۹۷، وزارت نفت سوخت به جایگاه‌ها تحویل دهد؛ با اجرای این پیشنهاد، مشکلات کاهش خواهد یافت.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم؛ محمد عطاپور، مشاور عالی انجمن مالکین جایگاه‌های سوخت کشور اظهار داشت: پس از سهمیه بندی بنزین تا امروز شاهد کاهش 20 درصدی مصرف بنزین در کشور هستیم، ازاینرو جایگاه‌های عرضه سوخت با کاهش فروش بنزین مواجه شده‌اند.

وی افزود: صف‌های طولانی که روز گذشته در برخی نقاط کشور در پمپ‌های بنزین به وجود آمد، ناشی از دیر رسیدن سوخت به برخی جایگاه‌ها به دلیل بارش برف و حواشی شلوغی‌های اخیر بود که اکنون این مشکلات به مقدار زیادی برطرف شده، اما استمرار سوخت رسانی نیازمند توجه بیشتر از سوی شرکت ملی پخش و مجموعه وزارت نفت است.

عطاپور با بیان اینکه هنوز تکلیف کارمزدهای سال 98 و تعدیل‌های سال 97 مشخص نشده، گفت: پیش از آغاز سهمیه‌بندی و افزایش نرخ بنزین، جایگاه‌داران با مشکلاتی مواجه بودند که با افزایش نرخ بنزین، در صورتی که به این مشکلات پرداخته و رسیدگی نشود، شاهد افزایش مشکلات خواهیم بود.

وی ادامه داد: پیشنهاد جایگاه‌داران این است که بابت مطالبات معوقه خود و تعدیل های سال 97، وزارت نفت سوخت به جایگاه‌ها تحویل دهد؛ با اجرای این پیشنهاد، مشکلات کاهش خواهد یافت.

 

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند