کدخبر: ۳۱۳۱۰۴ لینک کوتاه

گرانی گوجه‌فرنگی فصلی است

رئیس اتاق اصناف خراسان‌جنوبی گفت: گرانی اقلامی مانند گوجه‌فرنگی مربوط به تغییرات فصلی و سرما بوده و به گرانی بنزین ارتباطی ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز، رضا علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در بیرجند از تشدید نظارت‌ها بر بازار خبر داد و اظهار داشت: بازرسان اتاق اصناف به همراه بازرسان سازمان صمت و تعزیرات حکومتی بر سطح بازار نظارت می‌کنند.

وی افزود: از روز گذشته بازرسان در سه کانکس در سطح شهرستان بیرجند مستقر شده‌اند و شکایات مردمی به‌صورت حضوری مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

رئیس اتاق اصناف خراسان‌جنوبی با اشاره به فعال بودن 14 هزار واحد صنفی در مرکز استان، گفت: در حال حاضر تشدید نظارت‌ها بیشتر بر روی اقلام اساسی مصرفی مانند برنج، شکر، قند، روغن و غیره است.

علیزاده خاطرنشان کرد: حدود 50 اتحادیه در بیرجند فعالیت دارند که مقرر شده از امروز از ظرفیت بازرسان این اتحادیه‌ها نیز برای نظارت بر بازار استفاده شود.

وی با بیان اینکه طی روزهای گذشته مورد خاصی از گران‌فروشی در سطح اصناف نبوده است، افزود: مواردی مربوط به بخش حمل و نقل گزارش شده که طی تماس با اتحادیه مربوطه این موارد مورد پیگیری قرار گرفته است.

رئیس اتاق اصناف خراسان‌جنوبی یادآور شد: گرانی اقلامی مانند گوجه‌فرنگی مربوط به تغییرات فصلی و سرما بوده و به گرانی بنزین ارتباطی ندارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند