کدخبر: ۳۱۷۲۹۶ لینک کوتاه

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰

اقتصاد نیوز: استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس گفت قیمت بیت کوین در ۲۰۲۰ احتمالاً به ۱۰ هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا ۵ هزار دلار.

 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم؛ رفتار بیت کوین در ماههای آخر 2019 بسیار متغیر بوده است و انتظار بی‌ثباتی بیشتری برای سال آینده می رود. ولی به نظر مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، کل این روند خوشبینانه هنوز هم در طولانی مدت اعتبار دارد. قیمت بیت کوین احتمالاً به 10 هزار دلار بیشتر نزدیک باشد تا 5 هزار دلار.

 رفتار بیت کوین در دهه دوم آن، احتمالا با ثبات تر خواهد بود و فرایندهای خوش بینانه کافی برای بالا بردن آن وجود دارد. قیمت 10 هزار دلار برای بیت کوین چندان هم غیر معمول نیست چون این سکه دوره هایی از ثبات قابل توجه را به دست آورده است.

 حدود قیمت 10000 دلار تا حدی ناامید کننده است چون بیت کوین انتظارات را برای تکرار اوج  قیمت خود بالا برده است واحتمالاً قیمتی بیش از این خواهد داشت. پیش بینی های خوش بینانه تر قیمت بیت کوین را 20 هزار دلار می دانند ولی مطمئن نیستند که این اتفاق در 2020 بیفتد.

 پس از سقوط قیمت بیت کوین در سه ماهه پایانی 2019، پیش بینی قیمت این ارز مجازی محتاطانه تر صورت می گیرد. ولی این ارز مجازی نشان داد که می تواند جلوی این سقوط را بگیرد. با این وجود هنوز انتظار می رود قیمت آن در اوایل 2020 کاهش یابد.

 بیت کوین در پایان 2020، صد درصد افزایش قیمت خواهد داشت. بازگشت قیمت بیت کوین به 7187.06 دلار بخشی از ثبات آن را بازگرداند. این سکه نشان داده که می تواند بازگردد و تاجران کافی برای عوض کردن جریان کاهش را در اختیار دارد.

 انتظار می رود در 2020 ماینرها همچنان سرمایه گذاری کنند و مدل های جدید استخراج را به کار بگیرند. ولی نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین واقعه ای است که می تواند قیمت را افزایش دهد یا آن را تخریب کند.

 پس از سال بی رونق 2018، بیت کوین نشان داد که رشد سالانه امکان پذیر است حتی اگر نسبت به سال‌های پررونق قبلی کند تر باشد.

 در حالیکه بیت کوین می‌تواند قیمت بالای خود را حفظ کند، برخی عقیده دارند چند سال طول می‌کشد تا بیت کوین به بالاترین حد خود برسد و 2020 برای این افزایش قیمت قابل توجه خیلی زود است.

 

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند