کدخبر: ۳۳۶۳۳۹ لینک کوتاه

اجرای شیوه جدید برای آمارگیری نیروی کار در فصل بهار امسال

اقتصادنیوز: معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از اجرای آمارگیری ویژه نیروی کاردر فصل بهار ۹۹ با تلفن خبر داد.

اجرای آمارگیری ویژه نیروی کار در فصل بهار ۹۹ با تلفن

اشتغال

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، مسعود افشین، اعلام کرد: طرح آمارگیری نیروی کار از مهمترین طرح های آماری مرکز آمار ایران است که با جمع آوری اطلاعات پایه ای نیروی کار کشور امکان تهیه و ارزیابی برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... و. را فراهم می‌کند.

وی افزود: این طرح از سال ۱۳۷۶ همزمان در سراسر کشور بصورت فصلی اجرا می‌شود و تا اسفند ماه ۱۳۹۸ از طریق مصاحبه حضوری با تعدادی از خانوارهای ساکن در مناطق شهری و روستایی به صورت نمونه‌ای اجرا می شد. اما اکنون با توجه به بحرانی که در اثر شیوع کوید ۱۹ جامعه جهانی را فرا گرفته در نوبت فصل بهار ۱۳۹۹ این آمارگیری از تاریخ ۲۰ /۰۲/ ۹۹ تا ۰۵/۰۳ / ۹۹ به صورت تلفنی اجرا می‌شود.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اظهار کرد: انتظار می رود شهروندان با مجریان طرح همکاری لازم را داشته باشند زیرا نقش تعیین کننده ای در کسب نتایج درست از طرح خواهد داشت.

شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت تهران (۲۲۹۰۱۲۳۳-۲۲۹۰۱۲۳۸-۲۲۹۰۱۲۵۰) تماس حاصل کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند