کدخبر: ۳۳۷۵۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
راز رشد ۱۴۳ درصدی فروش پیژامه در آمریکا!

راز رشد ۱۴۳ درصدی فروش پیژامه در آمریکا!

اقتصادنیوز : در بحران کرونا «راحتی» به وضوح به مد روز تبدیل شده است. فروش آنلاین پیژامه در ماه آوریل ۱۴۳ درصد نسبت به ماه مارس جهش کرد اما فروش لباس‌های زیر ۱۲ درصد کاهش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، طبق داده‌های شرکت تحلیلی آدوبی، که تراکنش‌های ۸۰ مورد از ۱۰۰ خرده‌فروش برتر آمریکا را رصد می‌کند، در بحران کرونا «راحتی» به وضوح به مد روز تبدیل شده و فروش آنلاین پیژامه در ماه آوریل ۱۴۳ درصد نسبت به ماه مارس جهش کرده است. اما همین داده‌ها نشان می‌دهد که فروش لباس‌های زیر ۱۲ درصد کاهش یافته است.

در طول بحران کرونا که بسیاری از شهروندان را در خانه‌های خود ماندگار کرده است، شرکت‌های تولیدکننده پوشاک زیادی به تولید لباس‌های راحتی و گرم‌ونرم برای پاسخ‌گویی به تقاضای بالای خرید آنها به صورت آنلاین، رو آورده‌اند.

مصرف‌کنندگان خود را برای آب‌وهوای گرم‌تر آماده می‌کنند و برخی علاقه‌مند پیاده‌روی و جذب نور آفتاب هستند. به همین علت در ماه آوریل طبق داده‌های ادوبی، فروش اینترنتی شورت‌های ورزشی ۶۷ درصد جهش کرد و فروش تیشرت ۴۷ درصد افزایش یافت.

طبق داده‌های ادوبی فروش اینترنتی لباس در کل ۳۴ درصد در ماه آوریل جهش کرد. این میزان افزایش با توجه به بسته بودن بسیاری از فروشگاه‌های خرده فروشی به علت قرنطینه کرونا غافل‌گیرکننده نبود.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند