کدخبر: ۳۳۷۷۸۵ لینک کوتاه

قیمت دلار امروز شنبه ۲۷ /۰۲/ ۹۹ | عبور مجدد شاخص ارزی از مرز روانی

اقتصادنیوز: قیمت دلار در بازار تهران امروز شنبه بار دیگر از سطح روانی ۱۷ هزار تومانی عبور کرد و در این کانال شروع به پیش‌روی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در نخستین روز از آخرین هفته اردیبهشت ۹۹  قیمت دلار در بازار تهران شاهد افزایش قابل توجه بوده است. بطوری که دلار آزاد که روز پنجشنبه تا ۱۶۹۰۰ تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹  به ۱۷۲۰۰ تومان رسید.

امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه بازار طلا و ارز تهران در حالیکه انتهای هفته گذشته با کاهش نرخ‌ها مواجه شده بود، آغاز هفته جاری را با جهش قیمت‌ها آغاز کرد؛ دلار بار دیگر وارد کانال ۱۷ هزار تومانی شد و سکه ضمن بازگشت به کانال ۷ میلیون تومانی تا محدوده ۷.۳ میلیونی پیش‌روی کردی.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران

دلار در بازار تهران امروز با افزایش ۱.۶۸ درصدی، از ۱۶,۹۱۰ (شانزده هزار و نهصد و ده ) تومان به ۱۷,۲۰۰ (هفده هزار و دویست ) تومان رسید.

آخرین نرخ یورو در بازار تهران

یورو در بازار تهران، امروز به ۱۸,۵۰۰ (هجده هزار و پانصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۱.۳۵ درصدی داشته است.

قیمت دلار هرات در بازار تهران امروز

امروز دلار هرات در بازار تهران مانند ۷ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. دلار هرات در بازار تهران که ۷ روز پیش تا ۱۶,۳۰۰ (شانزده هزار و سیصد ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۶ می ۲۰۲۰ - با رشد ۴.۱۱ درصدی به ۱۷,۰۰۰ (هفده هزار) تومان رسید.

قیمت حواله درهم امارات در بازار دوبی امروز

در بازار امروز حواله امارات در بازار دوبی نسبت به ۲ روز پیش، با ۸۰ تومان افزایش، ۴,۷۳۰ (چهار هزار و هفتصد و سی ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ رسمی پوند انگلیس

امروز پوند مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که پوند که ۲ روز پیش تا ۲۰,۵۹۳ (بیست هزار و پانصد و نود و سه ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ مصادف با ۱۶ می ۲۰۲۰ - با کاهش ۰.۴۵ درصدی به ۲۰,۵۰۰ (بیست هزار و پانصد ) تومان رسید.

آخرین نرخ رسمی فرانک سوئیس

فرانک سوئیس در بازار داخلی هم ۱۷,۶۵۴ (هفده هزار و ششصد و پنجاه و چهار ) تومان قیمت خورد.

قیمت دلار و یورو در صرافی بانک ملی ایران

 قیمت خرید دلار آمریکا: 16,700 تومان  (50-) 

 قیمت فروش  دلار آمریکا: 16,800 تومان  (50-) 

 قیمت خرید یورو: 18,100 تومان  (50-) 

 قیمت فروش  یورو: 18,200 تومان  (50-) 

 

**** این خبر با تغییر نرخ‌های بازار به روز رسانی خواهد شد ****

 

 

این مطلب برایم مفید است
25 نفر این پست را پسندیده اند