کدخبر: ۳۴۴۱۴۶ لینک کوتاه

نمایشگاه های کشور از ۱۲ تیرماه برگزار می شوند

اقتصاد نیوز: مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی با اشاره به برپایی موفق نمایشگاه جهش تولید و دستاورد‌های مقابله با کرونا، گفت: از ۱۲ تیرماه، تمامی نمایشگاه‌هایی که در این محل برپا می‌شود، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از میزان ـ بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج. ا. ایران، بهمن حسین زاده اظهار کرد: با توجه به تجهیز نمایشگاه بین المللی ایران به دستگاه‌های ضدعفونی و تجهیزات مقابله با بیماری کرونا، قرار است از ۱۲ تیرماه، تمامی نمایشگاه‌هایی که در این محل برپا می‌شود، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردد.

وی افزود: پس از برگزاری موفق نمایشگاه جهش تولید و استقبال بسیار زیاد متخصصین و صنعتگران، تقاضا برای برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و الزام بازدید تنها برای متخصصین، افزایش یافت.

حسین زاده با بیان اینکه در جلسه کمیته امنیتی ـ اجتماعی ستاد مقابله با کرونا برگزاری سایر نمایشگاه‌های تخصصی بدون بازدید عموم مصوب شد، گفت: با طی شدن مراحل اداری این مصوبه، نخستین نمایشگاه تخصصی سال جاری با عنوان نمایشگاه در و پنجره، دوازدهم تیرماه گشایش می‌یابد.

این مقام مسئول با اشاره به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی ویژه برگزاری نمایشگاه تصریح کرد: تجربه موفق برگزاری نمایشگاه جهش تولید، نشان داد که نمایشگاه‌های تخصصی با رعایت ۴ پروتکل بهداشتی (پروتکل مراکز نمایشگاهی، غرفه سازی، مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان) و الزام ممنوعیت بازدید برای عموم، قابل برگزاری است، بدون اینکه به سلامت اجتماعی آسیبی وارد شود.

وی افزود: قطع به یقین، صنعت نمایشگاهی به عنوان لوکوموتیو معرفی دستاورد‌ها و تولیدات صنعتی نقش بسزایی در توسعه صادرات و بازاریابی‌های جدید دارد، بنابراین نمی‌توان این صنعت مهم در کشور را تعطیل کرد بلکه با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، باید تمامی نمایشگاه‌ها را برگزار کرد.

به گفته این مقام وی تمهیداتی هم اندیشیده شده که به موجب آن امکان بازدید مجازی از طریق کانال ایران کالا و شبکه‌های مجازی برای مردم عادی نیز فراهم باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند