کدخبر: ۳۴۴۳۷۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

راهنمای سرمایه‌گذاری طلا با سود مستمر

یک شرکت بین المللی راهنمای جدیدی منتشر کرده که در آن کمک هایی برای مبتدیان سرمایه گذاری در طلا ارائه شده است. در این راهنما، ‌پیشنهاد شده افراد برای شروع این کار، مقادیر اندکی از طلا را خریداری کرده تا بتوانند در طول زمان ثروت بدست آوردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از سایت طلا، وب‌سایت نیوز وایر(newswire) نوشت: این شرکت با راه اندازی یک راهنما برای کاربران خود،‌تلاش می کند به مبتدیان‌ آموزش دهد که چگونه سرمایه گذاری در طلا را آغاز و از آن سودآوری کنند. در حالی که بسیاری از شرکت هایی که در زمنیه فروش طلا فعالیت می کنند بر خریداری واحدهای بزرگ طلا تاکید دارند،  کاراتبارز(Karatbars ) مردم را تشویق به خرید واحدهای کوچکی از فلز زرد می نماید. 

تازه ترین بیانیه این شرکت در واکنش به افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری های راهبردی و باکیفیت بالا با توجه به بحران مالی کنونی در سطح جهان،‌ منتشر گردیده است. این راهنمای جدید، با هدف آموزش مردم برای سرمایه گذاری در طلا راه اندازی شده است. تیم متخصص این شرکت بین المللی توصیه می کند که بسیاری از سرمایه گذاران تازه کار به بازار طلا و نقره روی آورده اند چرا که این بازار، در مقایسه با بازار سهام، خطر و نوسانات بسیار کمتری دارد. 

علاوه بر این، ارزش طلا طی چند سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش بوده است؛ روندی که احتمالاً ادامه خواهد یافت. این تیم چندین راه حل منحصر به فرد را ابداع کرده که به مردم این امکان را می دهد تا با پس انداز، تجارت و مدیریت اوراق خود ثروت‌سازی کنند. در این راهنما، همچنین اطلاعاتی از پلتفرم ارز دیجیتال قید شده که به افراد این امکان را می دهد با ارزهای نقدی خود طلا تجارت کنند. 

پلتفرم مذکور که توسط شرکت بین المللی کاراتبارز ایجاد و توسعه یافته، کاملا رمزنگاری شده و ایمن است، بدین معنا که همه معاملات به صورت خصوصی باقی می ماند. سرمایه گذاری در کالا برخلاف بورس کالا،‌ بی ثباتی کمتری دارد و مردم را قادر به ثروت سازی می کند. این شرکت در بیانیه اعلام می کند که بسیاری از مردم به واسطه تغییر در عادات هزینه ای خود و همچنین افزایش تورم، پس انداز ندارند. 

 سرمایه گذاری روی طلا، مردم را از تغییرات بازار محافظت کرده و برای آنها امنیت ایجاد می کند. برای برخورداری از اقتصاد پایدار، سطح عمومی قیمت ها با گذشت زمان نباید تغییر کند. این در حالی است که در اقتصادهای جهانی در سرتاسر جهان - از جمله کشورهای در حال توسعه - با گذشت زمان تغییر قیمت کل در سطح عمومی وجود دارد. چنین اقتصادی نمی تواند ثبات را به سرمایه گذاران ارائه دهد.

این تیم معتقد است که قدرت خرید دلار در حال کاهش است و ممکن است این روند تا مدتها ادامه یابد. یک نماینده این شرکت در این زمینه گفت: "سرمایه گذاری روی طلا یکی از راههای محدود کسب ثروت است. به عنوان مثال ، ۱۰۰۰۰۰ دلار ذخیره شده در طلا در سال ۱۹۷۱ امروز بیش از ۴  میلیون دلار ارزش دارد. بسیاری از مردم این واقعیت را شگفت آور می دانند، به همین دلیل ما راهنمای جدید مبتدیان را برای ترغیب مردم به خرید طلا راه اندازی کرده ایم.  با این کار، آنها پس انداز خواهند داشت. "

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند