اونس روی خط دو هزار دوباره نشست

خیمه تقاضا در پناهگاه طلا

کدخبر: 356542
اقتصاد نیوز : دیروز قیمت اونس پس از پایین آمدنی کوتاه مدت بیش از 1 درصد افزایش یافت.

به گزارش اقتصاد نیوز، دیروز قیمت اونس بین 1979 دلار و 2015 دلار در حال نوسان بود و درنهایت بیش از 20 دلار نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشت. تحلیل‌های فنی برای روزهای آینده همچنان توصیه به خرید دارند. 

به گزارش کیتکو فیلیپ استریل از بلو لاین فیوچرز پایین آمدن و بالا رفتن مجدد از سطح 2000 دلار را نشان از بالا رفتن قیمت‌ها می‌داند. به گفته او، سرمایه‌گذاران، همانطور که پیش‌بینی می شد، از فرصت کاهش قیمت استفاده کردند و اونس سریعاً به بالای 2000 دلار رسید. این فرورفتگی کوتاه‌مدت به گفته او نشان از تقاضای زیاد نهفته در بازار است. 

تکرار نوسان یا صعود قریب الوقوع

بعضی از تحلیل‌گران پیشبینی می‌کنند که اونس فعلاً به این رنج یا حدود قیمت رضایت دهد و بین 1980 تا 2020 در نوسان قرار گیرد.  بعضی دیگر هم انتظار دارند طلا به زودی به نزدیکی کانال 2100 برسد. به‌نظر می‌رسد که فعلاً طلا در کوتاه مدت پرش ناگهانی نداشته باشد زیرا حتی با انتشار شاخص‌های ناامیدکننده اقتصادی در سرتاسر جهان طلا با سطح 2000 در جدال است. شاید تنها مسائل ژئوپولیتیک یا اخبار غیرمنتظره مرتبط با کروناویروس بتواند به قیمت‌ها تکانی چشمگیر دهد. با این حال اکثر تحلیلگران نسبت به آینده بلندمدت طلا خوش‌بین و به آینده اقتصادی جهان بدبین هستند. 

1568

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما