اولین قیمت ها از بازار مسکن در شهریور 99

کدخبر: 358044
اقتصاد نیوز : مشاوران املاک می گویند:کماکان در فصل آخر تابستان عرضه فایل ها محدود است به همین دلیل متقاضیان در برخی مناطق مصرفی ناچار می شوند برای تهیه مسکن مورد نیاز مبلغی در حد مناطق غیر مصرفی پرداخت کنند.

 به گزارش «دنیای اقتصاد»، مشاوران املاک در مناطق مختلف پایتخت عنوان می‌کنند: همزمان با آغاز آخرین ماه از فصل تابستان، وضعیت عرضه املاک آماده فروش به بازار همچنان قابل توجه نیست. این در حالی است که به نظر می‌رسد طی چند هفته اخیر، گروه جدیدی از متقاضیان در بازار حاضر شده‌اند. این گروه پس از تغییر در وضعیت شاخص بورس، تصمیم به خروج سرمایه گرفته‌اند، راهی بازار مسکن شده‌اند و بنا دارند از طریق خرید ملک ارزش دارایی خود را حفظ کنند.

به گفته آنها در سمت مقابل نیز فقط مالکانی که تصمیم نهایی برای فروش دارند سعی می‌کنند اندکی با خریدار همراهی کنند. در غیراین‌صورت عمده سازندگان و فروشندگان به دلیل ثابت نشدن شرایط بازار‌ها، عمدتا قیمت‌های پیشنهادی غیرواقعی برای ملک خود ارائه می‌دهند.

در جدول نبض بازار امروز قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های مسکونی در مناطق مختلف شهر تهران که روز گذشته به بازار ارائه شده‌اند، آمده است.این جدول نشان می دهد در برخی مناطق مصرفی قیمت ها با مناطق رو به بالا به یک اندازه است برای مثال در منطقه چهار برخی واحدها با قیمت هر متر 25 میلیون تومان عرضه شده است.در حالی که در منطقه فاطمی که یک منطقه مصرفی در بازار مسکن به حساب نمی آید قیمت برخی واحدها در هیمن محدوده است.

584084

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما