تصاویر جاسوسی از خودرو جدید BMW /پرچمدار بعدی همه را متعجب کرد

کدخبر: 359519
اقتصادنیوز : تصاویر جاسوسی منتشر شده از خودرو جدید BMW نشان می‌دهد این شرکت در ساخت آن از دو نوع سوخت فسیلی و الکتریکی استفاده کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در هفته گذشته شاهد معرفی خودروی سدان جدید شرکت بنز بودیم که با قابلیت چرخش چهار چرخ باعث شگفتی بسیاری از کاربران فضای مجازی شد. حال نوبت به شرکت BMW رسیده و این شرکت در حال آزمایش سدان جدید خود است و این بار BMW در پرچمدار خود به جای استفاده کامل از سوخت‌های فسیلی، از تنظیمات EV یا همان خودرو‌های هیبریدی اسفاده کرده است. در تصاویر جاسوسی منتشر شده از سری جدید BMW که سری هفتم خودرو‌های سدان این شرکت است، تغییرات بسیار زیادی در این خودرو نسب به سری ششم آن دیده می‌شود.

BMW سری هفت

شرکت مذکور سعی کرده تا جای ممکن خودرو خود را استتار کند، اما این موضوع صرفا شامل بدنه خودرو شده است و چراغ‌ها و همچنین برجستگی برچسب هیبریدی متصل شده در پشت خودرو به طور کامل از زیر برچسب‌های استتار مشخص است.

بخشی از ویژگی‌های بدنه خودرو BMW سری ۷

در دو طرف گلگیر‌های عقب، دو دریچه به چشم می‌خورد که یکی از آن‌ها برای ورود بنزین و دیگری برای شارژ باتری‌های خودرو استفاده خواهد شد. از دیگر موارد قابل مشاهده در تصاویر جاسوسی فاش شده از این خودرو می‌توان به دستگیره‌های درب اشاره کرد که هیچ تغییری نسبت به نسل قبلی این خودرو نداشته است.

در بخش جلویی این خودرو نیز مانند همیشه از همان طراحی کوسه‌ای استفاده شده است و بخش بالایی کاپوت از بخش پایینی آن جلوتر است. متاسفانه شرکت BMW حتی شیشه‌های عقب خودرو خود را نیز پوشانده است و نمی‌توان درباره اتاق و امکانات داخلی این خودرو نظر داد. اما یقینا برای سرنشینان عقب در این خودرو دو مانیتور و برای سرنشینان جلو یک مانیتور بسیار بزرگ تعبیه شده است.

خودرو bmw

موتور استفاده شده در خودرو از نوع توربو بوده که اندازه‌ای ۶.۶ لیتری دارد و به کمک فناوری EV کمترین میزان تولید آلاینده را خواهد داشت. با این حال هنوز اطلاعات کاملی از این خودرو منتشر نشده است و باید منتظر اعلام شرکت BMW در این باره بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما