آخرین وضعیت سهم بازار اپراتورهای همراه

کدخبر: 360221
اقتصاد نیوز : آخرین وضعیت سهم بازار اپراتورهای همراه تا پایان فصل نخست سال جاری که توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتشر شده را مشاهده می‎کنید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جدیدترین گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) درباره‌ی سهم بازار اپراتور‌های تلفن همراه تا پایان سه ماهه‌ی نخست سال جاری، حاکی از سهم ۵۳ درصدی همراه اول در برابر سهم ۴۴ درصدی ایرانسل و سهم ۳ درصدی رایتل است.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در هر فصل، گزارشی رسمی را با عنوان «فصل‌نامه آماری» منتشر و در آن، اطلاعاتی مانند تعداد خطوط واگذار شده، تعداد مشترکان فعال و سهم بازار اپراتور‌های تلفن همراه را اعلام می‌کند.

سهم بازار اپراتورهای همراه

جلد سی و سوم فصل‌نامه‌ی آماری سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، جدیدترین نسخه‌ی این گزارش است که آمار مربوط به سه‌ماهه‌ی نخست سال ۱۳۹۹ را منتشر کرده است.

.سهم بازار اپراتورهای همراه

بر اساس این گزارش، تا پایان فصل نخست سال جاری، تعداد خطوط واگذار شده‌ی همراه اول ۹۲ میلیون و ۴۶۲ هزار و تعداد مشترکان فعال این اپراتور ۶۵ میلیون و ۴۷ هزار، تعداد خطوط واگذار شده‌ی ایرانسل ۸۶ میلیون و ۳۲۵ هزار و تعداد مشترکان فعال این اپراتور ۵۱ میلیون و ۷۲۷ هزار و تعداد خطوط واگذار شده‌ی رایتل ۸ میلیون و ۲۸۰ هزار و تعداد مشترکان فعال این اپراتور ۴ میلیون و ۳۱۷ هزار است.

سهم بازار اپراتورهای همراه

سهم بازار اپراتورهای همراه

گفتنی است؛ در پایان آخرین فصل سال ۱۳۹۸، تعداد مشترکان فعال همراه اول ۶۲ میلیون و ۷۲۳ هزار، مشترکان فعال ایرانسل ۵۱ میلیون و ۲۸۴ هزار و مشترکان فعال رایتل ۴ میلیون و دو هزار مشترک بوده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما