کدخبر: ۳۶۱۱۴۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کاهش ۱۳ میلیونی قیمت خودرو/ ترمز گرانی خودرو کشیده شد؟

اقتصادنیوز : رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفت: در روزهای اخیر شاهد سیر نزولی قیمت خودرو هستیم، بطوریکه این کاهش قیمت در محدوده ۵ تا ۱۳ میلیون تومان قرار دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ سعید موتمنی در رابطه با وضعیت بازار خودرو گفت: وی ادامه می دهد: البته ممکن است افرادی که با قیمت بالا خودرو خریداری کرده‌اند در برابر کاهش قیمت  از خود مقاومت نشان دهند، آن هم به دلیل عدم وجود سقف قیمتی است. اما به طور کلی خریدار نباید فریب این قیمت‌های گزاف را بخورد تا متضرر هم نشود.

خودرو

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به قیمت‌های کاذب موجود در بازار در این زمینه توضیح داد: قیمت‌های فعلی در بازار همگی کاذب هستند و هر فروشنده‌ای هر روز می‌خواهد قیمت خودروی خود را به افزایش دهد، به همین خاطر مصرف کنندگان باید توجه داشته باشند در این بازار اشوب فریب نخورند.

موتمنی خاطر نشان کرد: این افزایش قیمت‌ها همگی در شبکه‌های اجتماعی و بر روی کاغذ است، زیرا معامله‌ای وجود ندارد که بخواهیم آن را معیار و ملاک این امر قرار دهیم، به همین خاطر در حال حاضر بازار خودرو رکود است. بنابراین بهتر است خریداران زیر بار  قیمت‌های نجومی نروند.

وی با اشاره به سیاست‌های مناسب وزارت صمت در راستای کاهش قیمت خودرو توضیح داد: با سیاست‌ها تازه‌ای که وزارت صمت در نظر گرفته است، می‌توانیم به روند کاهش قیمت‌ها در آینده امیدوار باشیم.

این مطلب برایم مفید است
20 نفر این پست را پسندیده اند