کدخبر: ۱۵۴۱۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
صحبت های تند نصیرزاده علیه براتی

صحبت های تند نصیرزاده علیه براتی

عضو کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: احمدرضا براتی باید به اندازه کوپن خودش صحبت کند و نسبت به من که در حوزه فوتبال نقش پدری برایش داشته‌ام اظهارنظر نکند.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد صحبت‌های احمدرضا براتی رئیس کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت:‌ متأسفانه وقتی به یک نفر بیش از آنچه هست بها داده شود باعث می‌شود حد و حدودش را گم کند و فراتر از جایگاهش برای دیگران تعیین و تکلیف کند. بنده نه از جایگاه حضورم در فدراسیون فوتبال بلکه به اعتبار 20 ساله خودم در رسانه‌ها مصاحبه و اظهارنظر می‌کنم و ایشان مطلقاً حق ندارد در مورد اظهاراتم صحبت کند. چون بنده اعتبارم را از حضور در فدارسیون و رئیس بودن در کمیته حقوقی فوتبال کسب نکرده‌ام که اکنون بخواهم برای مصاحبه خودم از ایشان اجازه بگیرم. متأسفانه از وقتی ایشان در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کرده‌اند روند روبه رشد آیین‌نامه‌ها متوقف شده است.

نصیرزاده تصریح کرد: او اصلاح آیین‌نامه نقل و انتقالات را به بهانه اینکه 2 ماه نزدیک به مسابقات است متوقف کرد. آیین‌نامه ایفمارک که خواسته فیفا بود را به بهانه اینکه این بخش پزشکی می‌خواهد مستقل شود متوقف کرد و با عدم حضور در جلسات اصلاح اساسنامه آن را مختل کرد و تاکنون حتی یک جلسه در این 5 ماه حضورش در فدراسیون فوتبال برای کمیته تدوین مقررات تشکیل نشده است. او حتی اگر فشارهای بهروان و سعید فتاحی در جلسات مشترک با حضور دبیرکل فدراسیون نبود اصلاح آیین‌نامه اجرایی مسابقات را هم متوقف می‌کرد. او فقط به دنبال اصلاح میز و مبل و حقوق چند میلیون‌ تومانی‌اش از فدراسیون فوتبال بود که با پاسخ منفی آنها مواجه شد.

رئیس سابق کمیته تدوین مقررات فدراسیون فوتبال افزود: متأسفم برای خودم که فردی شبیه این برادر در موردم اظهارنظر می‌کند و می‌گوید برای مصاحبه کردن باید از من اجازه بگیرد. براتی مرتباً روی تلفن همراه من پیام‌های جسارت‌آمیز می‌فرستد و از طریق تنظیمات تلگرام آن را طوری تنظیم می‌کند که بلافاصله پس از خواندن پاک می‌شود که من نمی‌توانم به آنها استناد کنم. این رفتارهای کودکانه از شأن یک مدیر به دور است و هم‌ اکنون هم به این مسئله تسری پیدا کرده که من با 20 سال سابقه کارشناسی برای حرف زدن باید از او اجازه بگیرم. به احترام رئیس محترم فدراسیون فوتبال بیش از این سخن نمی‌گویم اما این نکته را ذکر می‌کنم که حضور ایشان فقط برای مطرح شدن در AFC بود. نقشی که من برای فدراسیون در چند سال اخیر بازی کردم و توانستم در بیرون از سیستم فوتبال دفاعیات ویژه‌ای را انجام بدهم او یک درصدش را هم قادر نیست که انجام بدهد.

وی افزود:‌ از این برادر تقاضا دارم تحت هیچ شرایطی در مورد کسی که در حوزه فوتبال نقش پدری بر او دارد هیچ‌گاه اظهارنظر نکند و تقاضا دارم او به اندازه کوپنش حرف بزند. ایشان از زمان حضورش در کمیته تدوین مقررات اسباب تعطیلی این کمیته را فعال کرده که در زمان خودش یکی از پرکارترین کمیته‌ها بود.