کدخبر: ۱۵۵۷۳۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 کندوان و هراز شنبه یک طرفه می شود

کندوان و هراز شنبه یک طرفه می شود

پلیس راه نیروی انتظامی با اشاره به یک طرفه شدن جاده کندوان و هراز در عصر شنبه آینده اعلام کرد: اعمال محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه آغاز می شود و تا بامداد یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.

به گزارش روز چهارشنبه پلیس راه کشور، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز اعمال می شود و تا 6 بامداد روز یکشنبه بیست وهشتم آذر ادامه خواهد داشت.

در این مدت تردد موتورسیکلت ها از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
** محور چالوس - کرج
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 الی 23:00 روز شنبه بیست و هفتم آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:00 الی 23:00 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
همچنین تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس ممنوع است.
** محور هراز
- تردد تمامی تریلرها ممنوع است .
- همچنین تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 الی 22:00 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه (بیست و چهارم تا بیست وهفتم آذر ) از محور هراز ممنوع است.
- تردد تمام وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 23 روز شنبه مورخ بیست و هفتم آذر از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16:00 الی 23:00 همین روز از آب اسک به سمت تهران به صورت یک طرفه انجام می شود.
** محور فیروزکوه :
- تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 الی 22:00 امروز (چهارشنبه ) و شنبه بیست و هفتم آذر از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
براساس پیش بینی هواشناسی، هوای استان مازندران در روزهای پنجشنبه و جمعه ابری همراه با بارش باران و روزهای شنبه و یکشنبه نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی شده است.