کدخبر: ۱۵۶۹۳۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
احتمال جدایی طاهری از پرسپولیس

احتمال جدایی طاهری از پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به احتمال جدایی‌اش از این باشگاه تاکید کرد که قانون در این باره نظری دارد و او نیز تابع قانون و تصمیم مراجع ذی‌صلاح خواهد بود.

علی اکبر طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جلسه امروز (چهارشنبه) اعضای هیات مدیره باشگاه با نصرالله سجادی، اظهار کرد: امروز جلسه‌ای را برای هم‌اندیشی در وزارت ورزش  و جوانان برگزار کردیم و مباحث خوبی هم در این جلسه مطرح شد.

او درباره مساله بازنشستگی‌اش و احتمال جدایی‌اش از باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: بالاخره قانون یک مساله را می‌گوید و ما هم باید به قانون و مسائلی که در آن مطرح شده است احترام بگذاریم. من نمی‌توانم به خواست خودم در باشگاه پرسپولیس بمانم و یا بروم.

طاهری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تا انتهای فصل در باشگاه پرسپولیس خواهد ماند یا خیر؟ توضیح داد: همان طور که گفتم تابع قانون و مراجع ذیربط هستیم، ولی هواداران بدانند که تا زمانی که آنها هستند، پرسپولیس به کارش ادامه می‌دهد.

طاهری در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس این روزها در نقل‌ و انتقالات دستاوردی داشته است یا خیر؟ گفت‌: بله. ما نقل‌ و انتقالات را بر اساس  لیست خروجی و لیست بازیکنانی که باید جذب شوند عمل می‌کنیم. این لیست‌ها را هم برانکو قبل از سفرش در اختیار ما قرار داده بود. البته در حال‌ حاضر هم با او در این زمینه در تماس هستیم.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در حالی که علی اکبر طاهری به خاطر بازنشستگی و بر اساس قانون نمی‌تواند در باشگاه پرسپولیس فعالیت کند، نصرالله سجادی پس از نشست با هیات مدیره باشگاه تاکید کرده است که وزارت ورزش از ادامه حضور طاهری در باشگاه پرسپولیس حمایت می‌کند.

به نظر می‌رسد که مسوولان ورزش در صدد هستند تا مجوز فعالیت طاهری را از مراجع ذی‌ربط دریافت کنند تا سرپرست باشگاه پرسپولیس بتواند هم‌چنان به کارش ادامه‌ دهد.