کدخبر: ۱۵۷۰۵۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
آزمون و عزت‌الهی مسافر امارات و ترکیه

آزمون و عزت‌الهی مسافر امارات و ترکیه

باشگاه روسی برنامه های آماده سازی خود در تعطیلات زمستانی طولانی مدت را اعلام کرد که طی آن دو اردوی طولانی برای این تیم در نظر گرفته شده است.

به گزارش "ورزش سه"، روستوف که در حال حاضر از سردار آزمون و سعید عزت الهی دو ملی پوش ایرانی در ترکیب خود بهره می برد دور جدید تمریناتش را بعد از یک ماه استراحت و تعطیلات از روز 6 ژانویه (17 دی ماه) آغاز خواهد کرد و در اردوی اول خود در امارات به مدت دو هفته زیر نظر کادر فنی تمرین خواهد کرد تا چند بازی تدارکاتی نیز انجام دهد.

روستوف که در مرحله یک شانزدهم نهایی یورو لیگ حریف اسپارتاپراگ جمهوری چک خواهد بود دومین اردوی آماده سازی را از 24 ژانویه (5 بهمن ماه) در ترکیه برپا می کند که در این اردو قربان بردی اف شاگردانش را برای بازی با حریف چک آماده می کند، جدالی که روز 23 بهمن ماه در پراگ برگزار خواهد شد.

به این ترتیب دو ملی پوش ایرانی روستوف آخرین روزهای تعطیلات خود را سپری می کنند و باید خود را برای سفر به امارات و همچنین ترکیه در یک ماه آینده آماده کنند تا تمرینات پرفشار و سنگینی را پشت سر بگذارند. نکته جالب این جاست که فصل قبل هم در چنین برهه ای روستوف در ابوظبی اردو زده بود اما آزمون به خاطر صادر نشدن روادید سفر به امارات نتوانست تیمش را همراهی کند به همین خاطر مشخص نیست دو بازیکن ایرانی در امارات به تیم شان خواهند پیوست یا نه؟