کدخبر: ۱۵۸۸۱۵ لینک کوتاه

تصاویر گوشی Find ۹ اوپو فاش شد

پس از مطرح شدن شایعاتی در مورد رونمایی از یک گوشی هوشمند پرچمدار با نام Find ۹ توسط اوپو در سال ۲۰۱۷، تصاویر این گوشی هوشمند فاش شد.

زومت؛ اوپو هم اکنون خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند چینی مطرح کرده است. نام و آوازه‌ی این کمپانی چینی نه تنها در وطن خود، بلکه در سایر کشورها نیز به گوش می‌رسد. این کمپانی چینی موفق شده تا با عرضه‌ی محصولات میان رده‌ی موفق در سال ۲۰۱۶ میلادی عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد. پس از عرضه‌ی یک گوشی هوشمند پرچمدار در سال ۲۰۱۴ میلادی با نام Find 7، بسیاری در انتظار یک گوشی هوشمند پرچمدار توسط این کمپانی هستند.

حال به نظر می‌رسد اوپو در نظر دارد تا در سال ۲۰۱۷ میلادی گوشی هوشمند پرچمدار جدیدی را معرفی کند. براساس اطلاعات ارائه شده این کمپانی چینی در حال توسعه‌ی گوشی هوشمند رده بالایی است. حال امروز تصاویر و جزئیات جدیدی از این گوشی‌هوشمند منتشر شده که تاحدودی جزئیات مربوط به پرچمدار بعدی اوپو با نام Find 9 را مشخص می‌کند.

گوشی هوشمند Find 9 اوپو

براساس تصاویر فاش شده، فایند ۹ از وجود نمایشگری بدون حاشیه بهره می‌برد که حتی حاشیه‌ی بالا و پایین آن نیز بسیار باریک است. این تصاویر نشان از این دارند که فایند ۹ اوپو از وجود کلید فیزیکی در پنل جلویی بی بهره بوده و از کلید‌های نرم‌افزار روی نمایشگر بهره خواهد برد.

از جمله‌ی مشخصات فنی این گوشی‌هوشمند باید به بهره گیری از تراشه‌های اسنپدراگون ۶۳۵ و ۸۳۵، حافظه‌ی رم ۴ و ۶ گیگابایتی و همچنین حافظه‌ی داخلی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی اشاره کرد.

براساس شنیده‌ها این گوشی هوشمند به همراه رام اختصاصی Color OS اوپو عرضه نشده و این کمپانی از رام اختصاصی جدیدی با نام Find OS که از قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی بهره می‌برد، استفاده خواهد کرد. همانطور که از مشخصات فنی این گوشی هوشمند نیز مشخص است، فایند ۹ در دو نسخه راهی بازار خواهد شد.