کدخبر: ۱۶۰۰۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
گوگل نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 7.1.2 را عرضه کرد

گوگل نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید ۷.۱.۲ را عرضه کرد

گوگل نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید ۷.۱.۲ را منتشر کرد. این نسخه به‌تدریج برای دستگاه‌هایی که قابلیت دریافت آن را دارند، عرضه می‌شود.

زومیت؛ گوگل روز گذشته اعلام کرد عرضه‌ی نسخه‌ی پیش نمایش اندروید ۷.۱.۲ نوقا را شروع کرده است. این آپدیت جدید به‌زودی و در هفته‌های آتی برای همه‌ی کاربران عرضه خواهد شد.

اما آپدیت اندروید ۷.۱.۲ برای تمامی دستگاه‌ها قابل دریافت نیست. پیش نمایش توسعه دهندگان نیز تنها برای چند دستگاه خاص عرضه می‌شود. کاربران گجت‌های گوگل پیکسل، پیکسل ایکس ال، پیکسل سی، گوگل نکسوس پلیر و ال‌جی نکسوس ۵ ایکس، در حال حاضر می‌توانند با استفاده از برنامه‌ی اندروید بتا، این آپدیت را دریافت کنند. دِیو بِرک، معاون بخش مهندسی گوگل اعلام کرده است آپدیت مخصوص هواوی پی ۶ نیز به‌زودی عرضه خواهد شد.

گزارش‌ها حاکی از این هستند که اندروید ۷.۱.۲ نسخه‌ای برای بهبود کاری نرم‌افزار است و با تمرکز بر رفع عیوب و باگ‌ها عرضه شده است. علاوه بر آن برخی بهبودها در این نسخه برای اپراتورهای مخابراتی و کاربران گنجانده شده است.

اگر شما یکی از دستگاه‌های ذکرشده را در اختیار دارید، تا چند روز آینده این به‌روزرسانی را دریافت خواهید کرد.

طبق آمار، اندروید نوقا در ماه دسامبر گذشته، در ۰.۴ درصد از دستگاه‌های اندروید نصب شده است. آخرین آپدیت این نسخه یعنی اندروید ۷.۱.۱ نیز در همان ماه برای دستگاه‌های پشتیبانی‌کننده عرضه شد.