کدخبر: ۱۷۶۵۹۴ لینک کوتاه

هلاکت ۵۰ داعشی حین فرار در لباس زنانه + عکس

برغم آزادسازی کامل شهر موصل مرکز استان نینوا توسط ارتش عراق اما پاکسازی بخش های قدیمی شهر توسط نیروهای ویژه ضد ترور ارتش عراق کماکان ادامه دارد و در این راستا نیروهای ارتش موفق شدند ۵۰ تروریست را در روزهای گذشته به هلاکت برسانند.

یکی از افسران سازمان مبارزه با تروریسم عراق در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در اربیل با اعلام این مطلب گفت: در تازه ترین عملیات نیروهای این سازمان، موفق شدیم 50 تروریست را که با تغییر پوشش قصد فرار داشتند از بین ببریم و شماری را هم دستگیر کنیم.

سرهنگ ریاز جودت در ادامه افزود: در بخش های قدیمی شهر موصل بصورت جسته و گریخته شماری از تروریستها باقی مانده و پنهان شده اند و ارتش نیز در تلاش است تا این محلات را هم که کاملا آزاد شده است بطور کامل پاکسازی کند.

داعش لباس مبدل

نامبرده تاکید کرد تاکنون 40 تروریست مسلح که مجروح شده بودند دستگیر شده و ارتش هم می کوشد مخفیگاه های آنها را کشف ونابود کند.

سرهنگ ریاض جودت گفت: این تروریست ها با حفر خندق های مختلف در شهر برای خود پناهگاه درست کرده اند و نیروهای ویژه ضد ترور هم برای پیشگیری از حضور دوباره آنها در شهر می کوشد تمامی این خندقها و مخفیگاهها را از بین ببرد، در این راستا ما در محلات قلیعات، میدان و شهوان مشغول پاکسازی منزل به منزل هستیم. 

وی افزود: اکثر تروریستهای باقی مانده می کوشند از خندقها خارج شوند و فرار کنند ولی با توجه به آزادسازی کامل شهر این راهها مسدود شده و تروریستها مجبور هستند تسلیم یا کشته شوند.

داعش در لباس زنانه

بعد از گذشت 9 ماه از آغاز عملیات آزادسازی موصل دهم ماه میلادی جاری حیدر العبادی نخست وزیر عراق آزادسازی کامل شهر موصل مرکز استان نینوی را از دست تروریستهای داعش اعلام کرد./ایرنا