کدخبر: ۱۷۹۴۳۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دیدار سه سناتور ارشد آمریکایی با سرکرده منافقین در آلبانی+ عکس

دیدار سه سناتور ارشد آمریکایی با سرکرده منافقین در آلبانی+ عکس

سه سناتور ارشد آمریکایی با سفر به آلبانی، علاوه بر دیدار با «مریم رجوی» با دیگر اعضای گروهک تروریستی منافقین نیز دیدار کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هافینگتن‌پست، در حالیکه ماه اوت به دلیل تعطیلی معمولا ماه کم فعالیتی در سیاست جهان است، اما برای ایران کاملا برعکس بود و طیف گسترده‌ای از تحولات پیرامون این کشور اتفاق افتاد.

در تازه‌ترین این تحولات، روز گذشته (شنبه 21 مرداد) گروهی از سناتورهای ارشد آمریکایی به تیرانا، پایتخت آلبانی، رفتند تا با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کنند.

دیدار سه سناتور ارشد آمریکایی با سرکرده منافقین در  آلبانی

«روی بلانت»، نائب رئیس فراکسیون جمهوری‌خواهان در سنا، رهبری این هیئت آمریکایی را بر عهده داشت. «جان کورنینگ»، دومین مقام عالی رتبه حزب جمهوری‌خواه در سنا و «تام تیلیس»، یکی از اعضای کمیته‌های نیروهای مسلح، قضائی، بانکداری، مسکن، امور شهری و امور مربوط به کهنه سربازان سنا نیز در این سفر بلانت را همراهی کردند.

دیدار سه سناتور ارشد آمریکایی با سرکرده منافقین در  آلبانی

گروهک تروریستی منافقین به سرکردگی «مریم رجوی» در پایان این دیدار، بیانیه‌ای صادر و اعلام کرد هیئت آمریکایی به مناسبت تغییر مکان امن و موفقیت‌آمیز اعضای این گروهک از کمپ لیبرتی در عراق به آلبانی به اعضای این گروه تبریک گفت.

سناتورهای آمریکایی همچنین برای تلاش‌های گروهک تروریستی منافقین (که پرونده سیاهی در قتل عام شهروندان ایرانی در سالهای اولیه انقلاب دارد) در رابطه با آنچه ایجاد دموکراسی و حقوق بشر در ایران خواندند، آرزوی موفقیت کردند!

مریم رجوی نیز به نوبه خود از تلاش خستگی‌ناپذیر سنای آمریکا، به ویژه سناتور بلانت، در حمایت از صدها عضو گروهک منافقین در عراق و انتقال ایمن آنها به آلبانی تشکر کرد.

دیدار سه سناتور ارشد آمریکایی با سرکرده منافقین در  آلبانی

سناتور بلانت یکی از چندین مقام ارشد آمریکایی بود که ژوئیه 2014 در سنای آمریکا، ایران را به ایفای نقشی مخرب در عراق متهم کرد. سناتور بلانت مدعی بود ایران بخشی از مشکل بغداد و کل کشور عراق است. وی همراه با تعدادی دیگر از سناتورها خواستار نقل مکان منافقین از عراق و استقرار آنها در مکانی امن شد.

سناتور «جان مک‌کین» رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا که هم‌اینک به دلیل ابتلا به سرطان مغز در استراحت به سر می‌برد نیز اوایل آوریل در آلبانی با سرکردگان گروهک تروریستی منافقین دیدار و از آنها اعلام حمایت کرده بود.