کدخبر: ۱۸۰۸۳۵ لینک کوتاه

بازگشت جذاب شیاطین سرخ به لیگ قهرمانان اروپا / رئال در گروه سخت

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان فصل پیش رو دیشب انجام و گروه‌‌های هشتگانه مشخص شد. از نکات مهم گروه‌بندی فصل جدید هم‌گروه شدن بارسلونا و یوونتوس است که نیمه نهایی فصل گذشته را برگزار کرده بودند.

 رئال مادرید، دورتموند و تاتنهام هم در یک گروه قرار گرفتند تا سخت‌ترین گروه‌ لیگ قهرمانان شکل بگیرد. البته می توان از گروه چلسی، رم و اتلتیکومادرید هم به عنوان یکی از گروه های سخت نام برد. بایرن مونیخ و پاری‌سن ژرمن هم در یک گروه کنار هم قرار گرفتند.  به نظر می رسد منچستریونایتد، منچسترسیتی و لیورپول راضی ترین تیم ها از این قرعه کشی باشند. 

یکی از جذابیت های اصلی این گروه، دیدن دوباره شیاطین سرخ در لیگ قهرمانان است. بعد از دو فصل غیبت در این رقابت ها، یونایتدها، به لطف قهرمانی در لیگ اروپا توانستند جواز حضور در چمپیونزلیگ را به دست بیاورند.

 هرچند تنها دو هفته از رقابت های این فصل لیگ برتر انگلیس سپری شده اما نمایش های منچستریونایتد در همین دو دیدار نشان داده که باید انتظار تیم متفاوتی را داشته باشیم. قرار گرفتن مورینیو مقابل بنفیکا، باشگاهی که کار حرفه ای اش به عنوان سرمربی را از آن آغاز خواهد کرد هم جذابیت های زیادی خواهد داشت.

مشخصات کامل هشت گروه لیگ قهرمانان را در ادامه می‌بینید:

گروه A: بنفیکا، منچستریونایتد، بازل، زسکا مسکو

گروه B: بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن، اندرلخت، سلتیک

گروه C: چلسی، اتلتیکو مادرید، آ اس رم، قره باغ

گروه D: یوونتوس، بارسلونا، المپیاکوس، اسپورتینگ لیسبون

گروه E: اسپارتاک مسکو، سویا، لیورپول، مایبور

گروه F: شاختار دونتسک، منچسترسیتی، ناپولی، فاینورد

گروه G: موناکو، پورتو، بشیکتاش، لایپزیک

گروه H: رئال مادرید، بروسیا دورتموند، تاتنهام، آپوئل