کدخبر: ۱۸۰۸۸۹ لینک کوتاه

پرسپولیس در ابوظبی بیشتر هوادار دارد؟

پرسپولیس باید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در کشور امارات میهمان تیک الاهلی عربستان باشد. انتظار می رود به دلیل وجود ایرانی های زیاد در این کشور تماشاگران بیشتری از پرسپولیس حمایت کنند.

با وجود اینکه پرسپولیس در دیدار رفت مقابل الاهلی میزان بود تعداد هواداران این تیم در ورزشگاه سلطان قابوس به زحمت به 400 نفر می رسید. دیدار با تیم‌های عربستانی در ورزشگاه ثالث بیشتر از اینکه به ضرر عربستانی ها باشد به ضرر تیم های ایرانی است چه به لحاظ استفاده از امتیاز حضور هواداران و چه به لحاظ آب و هوا.

اما باشگاه پرسپولیس قصد دارد اقداماتی را برای حضور پر شور هوادارانش در دیدار برگشت مقابل الاهلی در اوبظبی امارات انجام دهد. پرسپولیسی ها قصد دارند شرایط حضور ایرانی های حاضر در کشور امارات را در این دیدار بررسی کنند و تعداد هواداران پرسپولیس را افزایش دهند. پرسپولیس حتی اگر در این دیدار سهمیه 10 درصدی از سکوها را داشته باشد باید حداقل 4 هزار هوادار در ورزشگاه داشته باشد که مدیران پرسپولیس تلاش می کنند علاوه بر اینکه گروهی از ایرانیان را  از داخل کشور راهی امارات مقدمات حضور ایرانی های حاضر در امارات هم در ورزشگاه فراهم کنند تا بر خلاف دیدار رفت پرسپولیس تماشاگران بیشتری داشته باشد.