کدخبر: ۱۹۵۸۳۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تکرار سناریوی پوتین-مدودف این بار در والیبال ایران

مجمع انتخاباتی فدارسیون والیبال صبح امروز با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس سابق این فدراسیون برگزار شد.

توجهات برای آنکه مشخص شود چه کسی جانشین داورزنی می شود زمانی بالا رفت که مسعود سلطانی فر پس از آنکه داورزنی را معاون خود در وزارتخانه کرد حاضر نشد حکم سرپرستی او در فدراسیون والیبال را لغو کند. از این رو اهالی توپ و تور منتظر بودند تا بالاخره تکلیف این موضوع مشخص شود.

محمدتقی حسن‌زاده، کریم فروزان، ‌ احمد ضیایی، ‌ بهنام محمودی و امیرحسین منظمی، پنج نامزدی بودند که توانستند صلاحیت نشستن روی صندلی ریاست را پیدا کنند. اما پیش از آغاز انتخابات، بهنام محمودی به طرز عجیبی در مجمع غیبت داشت و کریم فروزان نیز ترجیح داد از کاندیداتوری خود انصراف دهد.

در نهایت و در پایان مجمع انتخاباتی احمد ضیایی با ۴۳ رای از مجموع ۴۴ رای به عنوان رییس جدید فدراسیون انتخاب شد و محمد تقی حسن‌زاده تنها یک رای کسب کرد.

نامزد های انتخاباتی قبل از رای گیری برنامه های خود را برای اداره این فدراسیون تشریح می کردند. هنگامی که احمد ضیایی که سالها نایب رییس فدراسیون والیبال و معاون داور زنی بود و پیش از برگزاری مجمع نیز تصور می شد از رای بالایی برخوردار باشد  پشت تریبون برنامه های خود را ارائه کرد اعضای مجمع شدیدا به تشویق این نامزد انتخاباتی پرداختند!

انتخابات فدراسیون والیبال

به این ترتیب معاون داورزنی موفق شد جای رییس پیشین خود را بگیرد و برای 4 سال سکان هدایت فدراسیون والیبال را در اختیار بگیرد.