کدخبر: ۱۹۶۵۳۲ لینک کوتاه

واکنش شدید اللحن علی اکبر ولایتی به آتش زدن پرچم ایران

ایسنا : علی اکبر ولایتی گفت: کسانی که در آشوب‌ها پرچم ایران را آتش زدند نماینده مرتجعین، مخالفین و دشمنان ایران هستند. ایران به عنوان پرچم‌دار محور مقاومت که از ایران شروع می‌شود و تا بغداد، دمشق و فلسطین است همه آنها را نابود و ریشه‌شان را خواهد سوزاند. اینها بوی کباب شنیده‌اند، این بوی کباب نیست بوی سوزاندن آنهایی است که نماینده داعش هستند.

مشاور مقام معظم رهبری با تبیین وضعیت موجود آن را به دو بخش تقسیم کرد و با بیان اینکه بخش اول توقعات مردم از دولت است، بیان کرد: بخش اول توقعات مردم از دولت است که به حق هم است، همه جای دنیا هم مرسوم است که دولتی را انتخاب می‌کنند و درخواست‌هایی هم می‌کنند و دولت هم باید به درخواست‌های مشروع‌شان پاسخ دهد. تا جایی که من آشنایی دارم تلاش این دولت این است تا مشکلات را حل کند، اما مردم فهیم ما هم می‌دانند که دولت هم مشکلاتی دارد، مانند تحریم‌هایی که به ما تحمیل شده است.

ولایتی با بیان اینکه انتظار، رفع گرانی است، گفت: بخش دوم اما حکایت دیگری دارد در طی دو سه سال گذشته محور مقاومت در منطقه و پرچم‌داری ایران دماغ آمریکایی‌ها را به خاک مالیده است و صهیونیست‌ها را بیچاره کرده است، سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی در لنگرود گفت در کمتر از دو ماه دیگر به عمر داعش پایان می‌دهیم و همین هم شد.

ولایتی گفت: این ملت ۱۰ هزار سال قدمت دارد و بارها اشغال شده است اما همیشه پابرجا بوده و همیشه زنده است ایران همیشه زنده خواهد ماند. کسانی که عمال بیگانه هستند با این کار مرتکب اشتباه بزرگی شده‌اند. عده‌ای حسینیه و پرچم ایران را آتش می‌زنند، این کمال حماقت است. همه بدانند که این مردم جانشان را به خاطر هویت ملی و دینی خود می‌دهند. ما شهید حججی و آنهایی را داشتیم که به خاطر تعلقات دینی و ملی این گونه شهید شدند و لذا اینها خیلی زودتر از فتنه ۸۸ خودشان را نشان داده‌اند و انشاءالله این ملت آنها را از صحنه روزگار محو خواهند کرد.