کدخبر: ۱۹۷۳۷۹ لینک کوتاه

آیفون جدید با بدنه شیشه ایی

آیفون SE طراحی و قابلیت های چشمگیر آیفون ۱۰ را ندارد، اما سخت افزار مشابه آیفون ۶S را در ابعادی ۴ اینچی قرار داده و به همین خاطر بین طرفداران موبایل های کوچک علاقه مندان زیادی دارد، در حدی که اپل پس از معرفی آیفون SE قادر نبود این محصول را به اندازه تقاضای بازار تولید کند. حالا در حالی که به ۲ سالگی آیفون کوچک و محبوب نزدیک می شویم، زمزمه هایی از مشخصات آیفون SE۲ به گوش می رسد.

بر اساس شایعات موجود، آیفون SE2 حوالی اسفند ماه در 2 نسخه 32 و 128 گیگابایتی معرفی می شود. اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، این محصول از نظر سخت افزاری با آیفون 7 شباهت زیادی دارد و بر همین اساس انتظار می رود عمر باتری بسیار خوبی داشته و به چیپست قدرتمند A10 Fusion مجهز باشد.

آیفون با بدنه شیشه ایی

این عکس تزیینی است 

شایعه جدیدی هم به فضای اینترنت راه یافته مبنی بر اینکه نسل دوم آیفون SE بدنه شیشه ای و شفاف دارد و در نتیجه مثل پرچمداران اخیر اپل از فناوری شارژ بی سیم پشتیبانی می کند. پیش از این هم تصویری منتسب به آیفون SE2 روی سایت چینی Weibo منتشر شده بود که بدنه شیشه ای محصول را نمایش می داد و حالا این شایعه تا حدی صحت تصویر پیشین را هم تایید می کند. با فرض درست بودن شایعات باید بگوییم که آیفون SE دوم 400 دلار قیمت دارد، یعنی گران تر از نسل قبل که با رقم 349 دلار به فروش می رسید.