کدخبر: ۲۰۱۰۳۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

هشدار علی دایی به پرسپولیس

علی دایی پس از بازی دیروز تیمش مقابل ذوب آهن و کسب سه امتیاز حساس این بازی پرسپولیس را قهرمان لیگ دانست اما درخصوص لیگ قهرمانان به آن ها هشدار داد.

شاگردان علی دایی با 4 گل ذوب آهن را شکست دادند تا هم امتیاز با این تیم در رده سوم قرار بگیرند. معمولا در فاصله 7 هفته تا پایان لیگ، تیم های دوم تا چهارم شانس رسیدن به قهرمانی را دارند اما وضعیت لیگ هفدهم متفاوت است. پرسپولیس با اقتدار در صدر جدول است و حتا مدعیان نیز قهرمانی این تیم را باور دارند.

 علی دایی در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن نیز این موضوع را تائید کرد و گفت که در قهرمانی پرسپولیس شکی نیست. او با تمجید از نوع بازی و بازیکنان این تیم، مهره های خارجی پرسپولیس را باکیفیت عنوان کرد اما در خصوص لیگ قهرمانان آسیا نیز به آن ها هشدارهایی داد.

 او گفت که لیگ قهرمانان آسیا با لیگ داخلی فرق می کند و در صورت عدم شناخت نسبت به حریفان، نمی شود موفق بود. این هشدار در حالی داده شد که پرسپولیس در لیگ قهرمانان فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت و تا مرحله نیمه نهایی نیز پیش رفت و همین موضوع شاید انتظارات هواداران این تیم را بالا برده است.

 اما نکته ای که می توان از صحبت های دایی برداشت کرد، هشدار به بازیکنان پرسپولیس در مورد غرور است. کسب قهرمانی زود هنگام لیگ و نتایج درخشان فصل گذشته و همچنین سادگی گروه پرسپولیس نسبت به دیگر تیم های ایرانی، شاید آن ها را کمی دچار غرور کند که البته برانکو ایوانکوویچ در سه فصل اخیر به خوبی با این موضوع مقابله کرده است.

 لازم به ذکر است پرسپولیس اولین بازی آسیایی خود را روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی و مقابل نسف قارشی برگزار خواهد کرد.