کدخبر: ۲۰۸۸۰۹ لینک کوتاه

پیام نیروی انتظامی در سالروز تأسیس سپاه

اقتصادنیوز: نیروی انتظامی با صدور پیامی با گرامیداشت دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران تأکید کرده است: بی تردید سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای ارتقای آمادگی و توانمندی‌های دفاعی کشور، لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز،نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، دوم اردیبهشت، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سوم شعبان، روز پاسدار را به پاسداران پر افتخار و حماسه ساز این نیرو تبریک گفت. 

در این پیام آمده است: بی تردید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای ارتقای آمادگی‌ و توانمندی‌های دفاعی کشور، لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی است که در آغازین روزهای انقلاب متولد و مسئولیت‌های خطیر و سنگینی را برای پاسداری از انقلاب، دفاع از نظام و آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر عهده دار شد و در این راستا کارنامه درخشانی، در تاریخ پر افتخار ایران عزیز به یادگار گذاشته است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامی داشت دوم اردیبهشت ماه؛ سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سوم شعبان و روز پاسدار در پیامی آورده است؛

این نهاد انقلابی در اوج اقتدار و صلابت در تمامی عرصه‌ها، در کنار سایر نیروهای مسلح به سان دژ مستحکم ملت ایران عمل کرده و نقش کلیدی خود در شکست و خنثی‌سازی توطئه‌ها و تهدیدات گوناگون بیگانگان و ضد انقلاب در عرصه‌های مختلف جنگ‌های سخت و نرم را همواره ایفا کرده است و این صلابت و کار آمدی مورد اعتراف دوستان و حتی دشمنان انقلاب است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اولین و اساسی‌ترین نهادهای انقلابی با در هم آمیختن ولایت مداری، معنویت، دانش، آمادگی رزمی، تخصص، حفظ "روحیه انقلابی" توانسته قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کند و از این رهگذر باید گفت جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت‌های بی شمار جان بر کفان این نهاد انقلابی در طول هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.   

نیروی انتظامی دین‌داری، مردمی بودن، ولایت‌مداری، ایثار و شهادت‌طلبی، سلحشوری نظامی، خلوص معنوی و بصیرت سیاسی را از برجسته‌ترین شاخص‌های سپاه پاسداران انقلاب توصیف و تصریح کرده است: تردیدی نیست، پروژه‌ "سپاه هراسی"، ناشی از موفقیت‌های بی‌نظیر و خدشه‌ناپذیر سپاه در عرصه پاسداری از انقلاب، رفع نیازهای حیاتی جامعه و ملت ایران و هم چنین سربلندی در  برابر نقشه‌های شیطانی و توطئه‌های ضدایرانی و ضدانقلابی است.  

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از حماسه سازی‌های آزادگان‌، جانبازان‌، ایثارگران و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز امیدواری می‌کند این نیروی مکتبی و مردمی در سایه اتکا به قدرت لایزال الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب برحق ایشان، فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز، در سالی که به نام "حمایت از کالای ایرانی" مزین شده است بیش از پیش در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای تحقق رسالت های نظام و انقلاب موفق باشد.