کدخبر: ۲۱۳۰۳۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

توسط نخست وزیر انگلیس

ایران به تجاوزگری علیه اسرائیل متهم شد

طبق اعلام دفتر نخست‌وزیر انگلیس، «ترزا می» در تماس تلفنی با همتای صهیونیست خود، در ادعاها درباره درگیری‌های اخیر در جولان، ایران را به «تجاوزگری» علیه رژیم اشغالگر قدس متهم کرد.

به گزارش فارس، در ادامه ادعاهای مقام‌های غربی و صهیونیستی درباره درگیری‌های بامداد پنجشنبه در جولان، نخست‌وزیر انگلیس در تماس تلفنی با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی این اتهام‌زنی‌ها را تکرار کرد.

دفتر «ترزا می» نسخت‌وزیر انگلیس در بیانیه‌ای از تماس تلفنی او با بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره درگیری‌های اخیر در جولان خبر داد.

بامداد روز پنجشنبه (بیستم اردیبهشت)  رسانه‌ها از حمله خمپاره‌ای رژیم صهیونیستی به شهر «البعث» در شمال استان قنیطره سوریه خبر دادند که در پی این حمله، رژیم صهیونیستی با واکنش راکتی روبه‌رو شد.

رژیم صهیونیستی این واکنش را حمله از جانب ایران توصیف کرد اما ارتش سوریه ادعاهای صهیونیست‌ها را رد کرده و اعلام کرد که پدافند هوایی سوریه سوریه بیش از نیمی از موشک‌های شلیک شده رژیم صهیونیستی را  منهدم کرد.

حالا دفتر نخست‌وزیر انگلیس خبر داده که ترزا می در تماس تلفنی با نتانیاهو، ایران را به «تجاوزگری» علیه رژیم صهیونیستی متهم کرده است.