کدخبر: ۲۱۳۲۵۶ لینک کوتاه

گریم متفاوت "آقا هاشم" سریال شهرزاد + عکس

مهدی سلطانی ، مهدی سلطانی در سریال پدر [کلیک و کشیدن برای جابجایی] مهدی سلطانی بازیگر سریال شهرزاد صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گریمش در سریال ماه رمضانی پدر به روز کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک؛ مهدی سلطانی بازیگری که با سریال شهرزاد و حضور در چندین سریال موفق تلویزیون به یکی سرشناس ترین بازیگران تبدیل شده است امسال در ماه مبارک رمضان با سریال پدر مهمان خانه های مردم میشود.

مهدی سلطانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از گریمش در سریال پدر به روز کرد. سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا ماه رمشان امسال روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

مهدی سلطانی با سریال پدر مهمان تلویزیون میشود

مهدی سلطانی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:نماهایی از سریال پدر که قرار است از اول ماه رمضان نود و هفت بیست و هفتم اردیبهشت از شبکه دو پخش شود. مواظب خودتون باشید. عکس:محمد دارایی.

مهدی سلطانی در نمایی از سریال پدر

هدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا بهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری و اکبر رحمتی بازیگران اصلی سریال پدر را تشکیل میدهند.

عکسی از مهدی سلطانی در سریال پدر

در خلاصه داستان سریال پدر آمده است:حامد پسر جوانی است که طی یک ماجرا درگیر داستانی عشقی می شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است، ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ساز بزند…

مهدی سلطانی و سینا مهراد در سریال پدر

عوامل اصلی سریال پدر عبارتند از:طراح، نویسنده و تهیه کننده:حامد عنقا، کارگردان:بهرنگ توفیقی، مدیرتصویربرداری:بهنام کریمی، تصویربردار:سامان عمارفطرت، تدوین:امیرشیبان خاقانی، طراح صحنه و لباس:محسن شریفی، طراح گریم:مهرنوش طبیبی، صدابردار:امیر حاتمی.

مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در سریال پدر

مهدی سلطانی بازیگری که با نقش هاشم خان در سریال شهرزاد به محبوبیت بیشتری دست یافت امسال با سریال ماه رمضانی پدر مهمان خانه های مردم میشود.

مهدی سلطانی در سریال پدر

مهدی سلطانی در نمایی از سریال پدر

گریم مهدی سلطانی در سریال پدر