کدخبر: ۲۱۶۳۶۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کمرنگ شدن شانس پرسپولیس برای باز شدن پنجره نقل و انتقالات

فیفا در حکمی مشابه باشگاه پرسپولیس با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی مخالفت کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا، باشگاه العربی کویت وضعیتی مشابه با پرسپولیس دارد، با مخالفت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی‌اش مواجه شد.

آنها نیز توسط فیفا با محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو مواجه هستند که با ارائه مستندات لازم خواهان بخشش شدند. محرومیت العربی به دلیل بدهی اش به برخی بازیکنان سابق این باشگاه بود که مسئولان تیم کویتی با پرداخت بدهی های خود به فیفا نامه زدند و اعلام کردند با توجه به تسویه حساب با طلبکاران محرومیت جذب از بازیکن جدید بخشیده شود. با این حال اما فدراسیون جهانی چندروز قبل با ارسال نامه ای به باشگاه العربی رسما بخشیده محرومیت نقل و انتقالاتی را منتفی اعلام کرد.

در نامه‌ای که فیفا به باشگاه کویتی زده، آمده است: ما متوجه شدیم که شما از فیفا درخواست کردید که جریمه محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی پیش رو برداشته شود زیرا شما ادعا کردید که همه مبلغ مورد نظر به بازیکن‌ها پرداخت شده است. در چنین پیش زمینه ای، ما مایلیم که به شما یادآوری کنیم که همانطور که در نامه روز 17 می و 29 نوامبر 2017 به شما توضیح داده شد محرومیت ورزشی اعمال شده توسط کمیته حل اختلاف برای طرفی که از مقررات و شرایط نقل و انتقالات بازیکنان تخطی کرده، براساس بند 4 قانون 17 از انجام تعهدات مالی کاملا مستقل نهایی است. علاوه بر این ما مایلیم که بار دیگر توجه شما را به این مساله جلب کنیم که قوانین ما در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و کمیته حل اختلاف شامل احتمال تجدیدنظر بر تصمیم‌گیری‌های نهادهای تصمیم گیر نمی‌شود.

01304781

در نامه فیفا به العربی همچنین ذکر شده است: در این زمینه ما مایلیم که اعلام کنیم تصمیم ابلاغ شده براساس اطلاعات و مدارکی است که طرفین ارائه دادند. در نهایت ما از فدراسیون فوتبال کویت درخواست داریم که این نامه را بدون تاخیر به باشگاه العربی ارسال کنند. ما از شما به خاطر درک تصمیم گرفته شده و از فدراسیون فوتبال کویت به خاطر همکاری شان در این موضوع تشکر می‌کنیم.

بدین ترتیب شانس پرسپولیس هم برای باز شدن پنجره کمرنگ به نظر می‌رسد، هرچند باید تا 10 خرداد صبر کرد تا نتیجه نهایی مشخص شود.