کدخبر: ۲۱۶۸۶۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قوت گرفتن فرضیه معاوضه رونالدو با نیمار

اقتصادنیوز: اگرچه رونالدو بعد از صحبت های جنجالی و اعلام ترک باشگاه رئالنشان داد تمایل دارد در این تیم بماند، اما هنوز هم احتمال جدایی او در تابستان وجود دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ورزش سه، رونالدو در جشن قهرمانی رئال مادرید در پایتخت مواضع خود را تعدیل کرده و مدعی شد فصل بعد هم در این تیم باقی خواهد ماند.

اما نشریات آ.اس و رپابلیکا در گزارشات خود مدعی شدند احتمال دارد با توجه به تمایل رئال مادرید به جذب نیمار و علاقه قدیمی ناصر الخلیفی به حضور رونالدو در پاری سن ژرمن، در تابستان بین این 2 باشگاه بزرگ ستاره معاوضه شود.

ناصر الخلیفی علاقه دارد نیمار حداقل یک فصل دیگر در پاریس باقی بماند اما این ستاره برزیلی دوست دارد همین امسال انتقال او به رئال مادرید نهایی شود و با توجه به علاقه پی اس جی به جذب رونالدو حتی در 34 سالگی، احتمال انجام این معاوضه شدت گرفته است.

اینکه نیمار در تابستان همین امسال راهی مادرید شود پروسه ای دشوار برای مدیریت رئال مادرید خواهد بود اما در صورت معاوضه با رونالدو، مدیران متمول قطری راحت تر اجازه جدایی نیمار را صادر خواهند کرده و پرز بالاخره به رویای خود در مورد او خواهد رسید.