کدخبر: ۲۱۷۶۰۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

علی دایی در آستانه قبول مربیگری در ترکیه و چین

​علی دایی مورد توجه چند تیم ترکیه ای و چینی قرار گرفته است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا، علی دایی برای تماشای بازی تیمهای ترکیه و ایران راهی استانبول شده بود تا به قول کی روش تنها حامی تیم ملی در راه جام جهانی باشد. او بعد از یک دهه فعالیت در عرصه مربیگری فوتبال ایران و تجربه قهرمانی در لیگ برتر و سه قهرمانی جام حذفی حالا ممکن است از سایپا راهی باشگاه دیگری شود و فصل آینده هدایت یک تیم خارجی را عهده‌دار شود.

حالا رسانه‌های ترکیه‌ای خبر داده‌اند که سفر علی دایی و حضور آقای گل فوتبال جهان در VIP ورزشگاه فاتح تریم در کنار مصطفی دنیزلی، تنها برای تماشای مسابقه تیم‌های ملی ایران و ترکیه نبوده و سرمربی سایپا به صورت مخفیانه مذاکراتی با دو باشگاهی که خواهان او هستند، صحبت‌هایی داشته است.

در خبری که ساعاتی قبل روزنامه‌های صباح و سایت‌های ترک فوتبال و آیجان اسپور منتشر کرده‌اند، آمده که تولاهان تویلو، یک ایجنت فعال در این کشور که انتقال دو سال قبل سجاد شهباززاده به آلانیا اسپور هم توسط او انجام شده بود، دو پیشنهاد از تیم‌های سوپر لیگی ترکیه و چین به علی دایی ارائه کرده ولی سرمربی سایپا فعلا زمان خواسته تا این تیم‌ها را مورد بررسی قرار دهد و نظر نهایی خود را اعلام کند.

علی دایی در زمان بازیگری یکی از سردمداران حضور بازیکنان ایرانی در فوتبال اروپا بود و حالا شاید در امر مربیگری هم تابوشکنی بزرگی داشته باشد و بتواند به عنوان یک مربی ایرانی به تیمهای متمول چینی یا رو به پیشرفت ترکیه ترانسفر شود.

 

12

 

11

 

14

 

13