کدخبر: ۲۲۰۷۰۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

۱۶۶۰ دانش آموز و دانشجو در زندانهای تهران امتحان می دهند

اقتصادنیوز : مدیر کل زندانهای استان تهران گفت: امتحانات نیمسال دوم تحصیلی هزار و ۶۶۰ دانش آموز و دانشجوی زندانهای استان در حال اجراست.

به گزارش اقتصادنیوز ، مصطفی محبی افزود: از هزار و 660 داوطلب تحصیل تعداد 10 نفر از مددجویان دانشجو در بازداشگاه اوین، مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ و زندان رجایی شهر در مراکز دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند.

وی افزود: 400 نفر از مددجویان دانشجو در بازداشتگاه اوین، ندامتگاه قزلحصار و زندان رجایی شهر در مراکز آموزش عالی دانشگاه علمی کاربردی بعثت 1 و 2و 3 و تعداد هزار و 250 نفر از مددجویان دانش آموز در مدارس دایر در کانون اصلاح و تربیت، ندامتگاه شهرری، مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ، بازداشتگاه اوین، ندامتگاه قزلحصار و زندان رجایی شهر همزمان با مراکز آموزشی سراسر کشور در امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 شرکت کردند.

وی یکی از اصلی ترین برکات و دستاوردهای نظام زندانبانی اسلامی کشور را ایجاد فرصت برای ادامه تحصیل مددجویان در زندانها دانست و خاطر نشان کرد: علی رغم هجمه های دروغین معاندین نظام، مسئولان ذی ربط در دستگاه قضا تمام سعی خویش را در هر سنگری برای اصلاح و تربیت مددجویان زندانها به کار می گیرند و وجود این تعداد از مددجویان دانش آموز و دانشجو موید این حقیقت و واقعیت است.