ترافیک نیمه سنگین در ورودی های تهران

کدخبر: 222819
اقتصادنیوز : محورهای مواصلاتی استان تهران به ویژه در ورودی های کلان شهر تهران، ترافیک نیمه سنگین و در برخی مقاطع ترافیک سنگین را تجربه می کند.

به گزارش اقتصادنیوز ، شامگاه جمعه محورهای مواصلاتی استان تهران در اکثر مقاطع به ویژه ورودی های کلان شهر تهران ترافیک نیمه سنگین را تجربه می کند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر محور هراز و فیروزکوه دارای ترافیک عادی و روان است.

سرهنگ سیاوش محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور تهران- دماوند در طول محور به صورت سنگین و با توقف خودروها در جریان است.

وی گفت: در ورودی های تهران در هر دو مسیر به ویژه آزادراه پردیس-تهران با ترافیک پر حجم مواجه هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا(ع) را عادی و روان دانست و افزود: در این محور نیز در محدوده پاکدشت-تهران شاهد حجم بالای خودروها و ترافیک نیمه سنگین هستیم، که هرچقدر به شهر تهران نزدیک تر می شویم بر سنگینی ترافیک افزوده می شود.

محبی ترافیک در محور تهران- ورامین را نیز نیمه سنگین اعلام کرد و افزود: در چنین شرایطی می بایست رانندگان با صبر و حوصله و پرهیز از هرگونه شتاب زدگی برانند، تا شاهد حادثه ناگوار نباشیم.

رییس پلیس راه غرب استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در برخی مقاطع آزادراه قم-تهران در ورودی تهران شاهد ترافیک پر حجم اما روان خودروها هستیم.

وی افزود: اما در آزادراه ساوه- تهران ترافیک به صورت عادی و روان در جریان است.

سرهنگ حامد محمودی گفت: هم اکنون محور شهریار- تهران دارای ترافیک سنگین و با توقف در بسیاری از مقاطع است.

در محور فشم- تهران در شهرستان شمیرانات و نیز محور تهران- سولقان نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین خودروها هستیم.

تیتر یک
  • بنت؛ نخست‌وزیرِ نصفه‌ونیمه کشوری قطبی شده و متلاشی

    دولت جدید در اسرائیل، بیش از هر چیز به یک دلیل مورد توجه قرار دارد: پایانی بر بیش از دوازده سال نخست‌وزیری بنیامین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما