کدخبر: ۲۲۵۹۶۱ لینک کوتاه

موضع مشترک فوتبالی علی دایی و نیکی کریمی

اقتصاد نیوز: تیم ملی فوتبال کرواسی در شرایطی امشب در فینال جام جهانی به مصاف کرواسی می رود که آنها در ایران دو طرفدار خاص دارند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، با وجود حذف تیم ملی ایران از رقابت های جام جهانی اما چهارتیم حاضر در مرحله فینال و رده بندی طرفداران خاص خودشان را دارند که در میان آن ها ستاره های مطرح غیرورزشی هم دیده می شوند.

رقابت های جام جهانی به آخرین روز خود رسیده است و امشب و فردا تکلیف قهرمان و سه تیم دیگر رده بندی مشخص خواهد شد. جذابیت های جام جهانی 2018 که در روسیه برگزار شد حتی با کنار رفتن تیم ملی ایران از تورنمنت نیز تیم های محبوب خودشان را دارند و در این مرحله دو فینالیست بیشترین طرفدار را دارند. در همین رابطه ستاره های مطرح عرصه های مختلف مثل سینما هم به ابراز علاقه درباره قهرمان این دوره از رقابت ها پرداخته اند.

دو ستاره سینما و فوتبال ایران در مصاحبه ای که با «مجله ایده ایستا» انجام دادند حرف های جالبی درباره جام جهانی زده اند. در بخشی از این گفت و گو نیکی کریمی بازیگر و کارگردان سینما در رابطه با جام جهانی و دو بازی آخر فینال و رده بندی گفت:«ضمن احترام به فرانسه دوست دارم که تیم ملی کرواسی به مقام قهرمانی برسد. » او همچنین ابراز علاقه کرده بود که بلژیک بتواند با پیروزی بر انگلستان به مقام سوم برسد که به این خواسته رسید.

علی دایی کاپیتان و مربی سابق تیم ملی ایران هم در این باره گفته است:« به نظرم من فرانسه در فینال کرواسی را شکست می دهد و قهرمان می شود.» او هم مثل نیکی کریمی شانس بلژیک را برای کسب مقام سومی بیشتر می دانست که این خواسته او محقق شد .