کدخبر: ۲۲۶۲۰۶ لینک کوتاه

حمله موشکی رژیم صهیونیستی به حومه حلب در سوریه

اقتصادنیوز: منابع رسمی در سوریه از حمله موشکی رژیم صهیونیستی به یک پایگاه ارتش این کشور در حومه استان حلب خبر داده و تاکید کردند که این حمله تلفات جانی نداشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیمف روسیا الیوم نوشت، وزارت دفاع سوریه اعلام کرد که ارتش اسرائیل، شامگاه یکشنبه یکی از مواضع آن در شمال فرودگاه «النیرب» در حومه استان حلب را هدف قرار داده است.

یک منبع نظامی در وزارت دفاع سوریه در بیانیه‌ای که در وب‌سایت رسمی این وزارتخانه منتشر شده، گفت: «دشمن صهیونیستی تلاش‌های مذبوحانه خود برای حمایت از گروهک‌های تروریستی شکست‌خورده در درعا و قنیطره را تکرار می‌کند و با موشک‌هایش یکی از مواضع نطامی ما را در شمال فرودگاه النیرب هدف قرار می‌دهد».

وزارت دفاع سوریه تأکید کرد که خسارات وارد آمده به این منطقه طی بمباران اسرائیلی «فقط مادی بوده است».

از سوی دیگر، خبرگزاری رسمی سوریه( سانا) گزارش داد که این تجاوز اسرائیل همزمان با حملات ارتش سوریه است که به عملیات نظامی خود علیه مواضع تروریست‌ها در جنوب کشور ادامه می‌دهد.

رژیم صهیونیستی طبق معمول تاکنون هیچ واکنشی به این تجاوز هوایی از خود نشان نداده است. 

اسرائیل طی سال جاری میلادی بارها مواضع نظامی در سوریه را هدف حملات هوایی قرار داده و در توجیه این تجاوزات مدعی شده است هدف از این حملات، نیروهای ایرانی در سویه یا اقدامات «خصمانه» ارتش سوریه! بوده است.