فعالیت دوباره حساب های مسدودی پست‌ بانک‌ ایران

کدخبر: 229412
اقتصادنیوز :پست بانک ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: حساب های مسدود شده پست‌ بانک‌ ایران تا هجدهم مرداد ماه جاری به طور موقت فعال شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ، پست بانک ایران پیرو اطلاعیه ای درخصوص مسدود شدن برخی از حساب‌های اشخاص، به اطلاع می ‌رساند؛ حساب های مذکور بصورت موقت تا تاریخ 18مردادماه سال جاری فعال شده و از این تاریخ به بعد و در صورت عدم تکمیل نمودن اطلاعات هویتی اشخاص، حساب آنان مسدود می شود.

مسدود شدن حساب ها در راستای الزام بانک مرکزی مبنی بر تکمیل اطلاعات هویتی حساب‌های اشخاص طی بخشنامه شماره 97/37641 مورخ 97/2/10 درخصوص ممنوعیت ارائه خدمات بانکی از طریق سامانه‌های بانک مرکزی (ساتنا، پایا، سپام و...) به مشتریان فاقد شناسه شهاب بوده است.

براین اساس آن دسته از صاحبان حساب هایی که اطلاعات هویتی آنان کامل نمی باشد ملزم هستند تا تاریخ مذکور با مراجعه به نزدیک ‌ترین شعبه پست‌ بانک‌ ایران در سراسر کشور نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند. 

ضمناً اطلاعات هویتی اشخاص حقیقی شامل؛ نام پدر، کدملی، شماره شناسنامه، محل تولد و تاریخ تولد و اشخاص حقوقی نیز شامل مشخصات قانونی مشابه آن می‌باشد.

تیتر یک
  • معیار دلاری برای اجاره مغازه ها+جدول

    اقتصادنیوز :‌بررسی میدانی املاک تجاری نشان می دهد با وجود آن که کرونا وضعیت کسب این واحدها را دچار مشکل کرده اما…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید