کدخبر: ۲۳۰۲۱۳ لینک کوتاه

اعتراض با دستمال توالت در فوتبال ! +عکس

اقتصاد نیوز:تماشاگران اوکراینی در یک بازی لیگ برتر این کشور اعتراض خود به فدراسیون فوتبال این کشور به طرز عجیبی نشان دادند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت فوت‌کلوب اوکراین، شب گذشته (جمعه) هوداران تیم فوتبال دینامو در آغاز نیمه‌ دوم بازی هفته سوم لیگ برتر اوکراین برابر شاختار دونتسک در ورزشگاه المپیک کیف انبوهی از دستمال‌های توالت را به سمت زمین بازی پرتاب کردند. پرتاب ترقه و مواد آتش‌زا نیز از سوی هواداران تیم دینامو کیف صورت گرفت.

هواداران تیم دینامو کیف همچنین بنری بزرگ را با نوشته «قوانین خود را پاک کنید» از روی سکوهای ورزشگاه آویزان کردند. به دنبال این اتفاق داور برای دقایقی بازی تیم‌های دینامو کیف و شاختار دونتسک را متوقف کرد تا جو ورزشگاه به حالت عادی بازگردد و پاکسازی زمین از دستمال‌های توالت انجام شود.

این اعتراض هواداران تیم دینامو کیف به دنبال تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اوکراین در کاهش محرومیت اسماعیلی، مدافع تیم شاختار دونتسک پس از بازی سوپر جام این کشور برابر دینامو از 3 به 2 بازی بود. این رای باعث شد تا این بازیکن بتواند  در بازی شب گذشته هفته سوم لیگ برتر اوکراین در ترکیب تیم شاختار دونتسک برابر دینامو کیف به میدان رود.