کدخبر: ۲۳۰۳۲۳ لینک کوتاه

منشا دود غلیظ محدوده مرکزی پایتخت چه بود ؟

اقتصادنیوز : سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد دود غلیظی که غروب امروز در مرکز شهر تهران مشاهده شد، گفت که این دود مربوط به آتش گرفتن مقداری مصالح ساختمانی در یک ساختمان در حال ساخت بود که به سرعت خاموش شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،جلال ملکی در مورد آتش‌سوزی در مرکز شهر تهران اظهار کرد: ساعاتی قبل دود غلیظی در محدوده مرکزی شهر تهران مشاهده شد که مربوط به یک مورد آتش‌سوزی بود که در ساعت ۱۹:۳۱ به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی اعلام شد و این حادثه در خیابان سپهبد قرنی خیابان کلانتری رخ داد که بلافاصله دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد جزئیات این آتش‌سوزی اظهار کرد: محل حادثه یک ساختمان ۱۴ طبقه در حال ساخت بود که کسی در آن سکونت نداشت و مقداری مصالح ساختمانی در طبقه هفتم این ساختمان دچار حریق شد. با توجه به اینکه اغلب این مصالح بلوک‌های یونولیتی بود و این بلوک‌ها پس از آتش گرفتن دود غلیظی را منتشر می‌کنند، این تصور به وجود آمد که حادثه نسبتا بزرگی رخ داده است اما اینگونه نبود و آتش‌نشانان نیز بلافاصله آتش را خاموش کردند و مورد مصدومیت هم رخ نداد.

وی اضافه کرد: نیروها پس از لکه‌گیری و تحویل محل به مالکان به ایستگاه‌های خود بازگشتند.