کدخبر: ۲۳۲۲۳۸ لینک کوتاه

چرا استقلال به رأی سوپرجام اعتراض نمی‌کند؟

اقتصاد نیوز:باشگاه استقلال هنوز به رأی پرونده سوپرجام اعتراض نکرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دوم مرداد ماه رأی سوپرجام را اعلام و پرسپولیس را سه بر صفر برنده اعلام کرد و برای اعتراض به رأی صادره جهت رسیدگی در کمیته استیناف یک هفته فرصت تجدیدنظر داد. از آن زمان تا الان، هیچ اعتراضی از سوی باشگاه استقلال به رأی سوپرجام نشده است.

باشگاه استقلال مدعی است که سازمان لیگ حکم کمیته انضباطی را از طریق اتوماسیون اداری به باشگاه ابلاغ نکرده و به همین دلیل آنها تا الان اعتراض کتبی نکرده‌اند. مسئولان استقلال با توجه به حساسیت موضوع در حال رایزنی با سازمان لیگ هستند و همچنین قصد دارند خودشان دست به کار شده و نامه اعتراض به کمیته استیناف را ارسال کنند.

مطمئنم باشگاه استقلال به حکم سوپرجام اعتراض کرده است

معاون ورزشی باشگاه استقلال با اشاره به محرومیت دو بازیکن این باشگاه گفت: مطمئنم در شادی گل صیادمنش و آقایی هیچ اتفاقی رخ نداده و دلیل محرومیت این دو بازیکن فقط شیطنت گروهی خاص بوده است.

علی خطیردرباره وضعیت دیدار سوپرجام و اینکه گفته می‌شود باشگاه استقلال برای اینکه پرسپولیس قهرمان این جام شده هیچ اعتراضی نکرده است، خاطر نشان کرد: تا آنجایی که من می‌دانم باشگاه استقلال اعتراضی را ارسال کرده است. البته امروز خواستم در این رابطه با آقای فتحی (سرپرست باشگاه استقلال) صحبت کنم، اما ایشان در ترکیه حضور دارد و پیگیر انتقال پول رضایت‌نامه مجید حسینی است. یکی از معضلاتی که ما الان داریم این است که نمی‌توانیم پول را وارد کشور کنیم.‌ آقای فتحی به همین منظور به ترکیه رفته است و هنوز نتوانستیم با ایشان تماس بگیریم. با این حال اطمینان دارم که باشگاه اعتراضی را به فدراسیون فوتبال فرستاده است، ولی فتحی فردا می‌آید و موضع رسمی باشگاه را اعلام خواهد کرد.

معاون ورزشی باشگاه استقلال با بیان اینکه این حق باشگاه استقلال است که رأی فدراسیون فوتبال درباره سوپرجام عوض شود، تصریح کرد: باشگاه استقلال قبلاً به تاریخ برگزاری سوپرجام اعتراض کرده بود. البته عوض شدن این حکم و برگزاری این بازی به نفع باشگاه استقلال، به نفع باشگاه‌ها و به نفع باشگاه پرسپولیس و هم به سود هواداران دو تیم است، چرا که نتیجه بازی بهتر است که در زمین رقم بخورد. از فدراسیون می‌خواهیم که با دید بازتری به موضوع نگاه کند، چون باشگاه استقلال قبلاً به تاریخ برگزاری سوپرجام اعتراض کرده بود. همان‌طور که گفتم در این رابطه اما سرپرست باشگاه باید موضع رسمی باشگاه استقلال را اعلام کند.