کدخبر: ۲۳۳۰۳۳ لینک کوتاه

توقیف خودرو سمند با ۲۴۳ کیلو تریاک

اقتصادنیوز: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ۲۴۳ کیلو گرم مواد مخدر تریاک که در صندوق و صندلی عقب خودرو سمند جاسازی شده بود در محور کاشان –قم کشف شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، سردار سید جعفر حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که یکی از عناصر فعال در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مقادیر قابل توجهی مواد را از قاچاقچیان در یکی از استان‌های مرکزی تحویل و پس از بارگیری با استفاده از یک دستگاه خودرو سمند، در حال انتقال به استان البرز است.

وی افزود: با ردگیری‌های اطلاعاتی ماموران، خودرو در محدوده استان قم شناسایی و اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز پس از دریافت نیابت قضائی به آن استان اعزام و خودرو مذکور را در محور قم - کاشان شناسایی و تحت تعقیب قرار داده و در یک فرصت مناسب دستور توقف خودرو را صادر کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهم بدون توجه به دستور ایست پلیس به سرعت خود افزوده که در نهایت ماموران با شلیک چند تیر هوایی قصد توقف خودرو را داشتند که راننده سمند به علت عدم کنترل خودرو با یک دستگاه پژو ۲۰۶ برخورد کرده و متهم دستگیر و در بازرسی از داخل صندوق و صندلی عقب خودرو، مقدار ۲۴۳ کیلو گرم تریاک کشف شد.