کدخبر: ۲۳۳۷۶۱ لینک کوتاه

روایت یک نماینده از اظهارات وزیر دفاع در جلسه غیرعلنی مجلس

اقتصادنیوز: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جلسه غیرعلنی مجلس گفت: توان دفاعی ایران اجازه تهدید به هیچ قدرتی را نمی‌دهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات نشست غیرعلنی امروز (دوشنبه، 29 مرداد) پارلمان با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: مجلس امروز پیش از نشست علنی، با امیرحاتمی جلسه غیرعلنی داشت که در این جلسه، وزیر دفاع گزارشی از دستاوردهای دفاعی کشور را به نمایندگان مجلس ارائه کرد.

وی افزود: وزیر دفاع در جلسه غیرعلنی مجلس عنوان کرد که توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران امروز از قدرت بازدارندگی برخوردار است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس تصریح کرد: وزیر دفاع در بخش دیگری از سخنانش گفت که امروز توان دفاعی ایران به گونه‌ای است که هیچ قدرتی امکان تهدید ایران را، به‌ویژه در آب‌های سرزمینی و مرزی ندارد و توان دفاعی ایران اجازه تهدید به هیچ قدرتی را نمی‌دهد.

لاهوتی در پایان خاطرنشان کرد: وزیر دفاع در ادامه سخنانش در واکنش به تهدیدات آمریکا گفت که آمادگی مقابله با هر گونه تهدید نظامی آمریکایی‌ها را داریم و جمهوری اسلامی ایران در شرایط فعلی به این میزان از قدرت بازدارندگی و دفاعی رسیده است.