واکنش محمود احمدی نژاد به پوشش تنیسور زن مشهور دنیا ! +عکس

کدخبر: 235093
اقتصاد نیوز: رییس جمهور سابق ایران دیروز به طرز عجیب و شگفت انگیزی به ماجرای ممنوعیت یک لباس خاص برای بانوان تنیس باز جهان ورود کرده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از یورو نیوز، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری سابق ایران دیروز( دوشنبه) به ممنوعیت پوشش «پلنگ سیاه» سرنا ویلیامز، تنیس باز آمریکایی در مسابقات تنیس آزاد فرانسه اعتراض کرد!

رئیس جمهوری پیشین ایران در صفحه توئیتر خود نوشت: «چرا  مسابقات تنیس آزاد فرانسه به سرنا ویلیامز بی احترامی می کند؟» احمدی نژاد در ادامه نوشته است: «متاسفانه برخی افراد در تمام کشورها از جمله کشور من معنی واقعی آزادی را درک نکرده اند! »

تصویر توئیتر محمود احمدی نژاد

پیش از این رئیس فدراسیون تنیس فرانسه اعلام کرده بود که در مسابقات آینده تنیس آزاد فرانسه در سال ۲۰۱۹ استفاده از پوشش «پلنگ سیاه» سرنا ویلیامز ممنوع خواهد بود. سرنا ویلیامز در مسابقات سال جاری تنیس آزاد فرانسه با پوشش سیاه رنگ خود که «پلنگ سیاه» خوانده شد حضور یافت.

برنار گیدچلی، رئیس فدراسیون تنیس فرانسه در مصاحبه با مجله فرانسوی «تنیس مگزین» در مورد انواع پوشش در مسابقات رولاند گاروس گفته است: «به نظرم گاهی خیلی تند رفته ایم. مثلا پوشش سرنا امسال دیگر قابل استفاده نخواهد بود. باید به بازی و محل احترام گذاشت. همگان تمایل دارند از این محیط بهره ببرند.»

رئیس فدراسیون تنیس فرانسه به طور مشخص به دلیل ممنوعیت پوشش مورد استفاده سرنا ویلیامز اشاره نکرد. پوشش «پلنگ سیاه» سرنا ویلیامز تمام بدن او را می پوشاند. این در حالی است که زنان تنیس باز در مسابقات رولاند گاروس اغلب از دامن های کوتاه استفاده می کنند.

تیتر یک
  • روایت میدانی از حال و هوای بازار ملک؛

    اقتصادنیوز :بررسی میدانی فایل های فروش نشان می دهد در خرداد ماه ۱۴۰۰ هم فروشندگانی که قیمت های خود را کاهش داده اند…

از دست ندهید
بلیط هواپیما