رسوایی جنسی در شورای شهر بابل

کدخبر: 237195
در حالیکه در هفته گذشته خبرهایی مبنی بر دستگیری 5 عضو شورای شهر بابل منتشر شده بود، اکنون جزئیات جدیدی از این پرونده نشان می‌دهد که اعضای شورا به دلیل فساد جنسی و رشوه بابت پنهان کردن فیلم‌های غیراخلاقی خود دستگیر شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی، امام جمعه بابل با ابراز تاسف از اتفاقات اخیر ‌در بین پنج تن از اعضای شورای ‌شهر بابل اظهار داشت: مسائلی در شورای شهر بابل اتفاق افتاد دملی بود که ترکید، خدا به ما رحم کرد که این افراد این موقع رسوا شدند.

امام جمعه بابل با اشاره به اینکه این صحنه ناگهانی به وجود نیامد بلکه برخی از افراد رذل درون شورا از مدت‌ها قبل این اقدام را انجام می‌دادند ،گفت: چشمانی ناظر این صحنه‌ها نبودند؟ از ماه‌های قبل در تریبون نماز جمعه گلایه کردم و به من توصیه کردند که نگویم اما من دهان خود را نبستم و نمی‌بندم.

این مسؤول افزود: بوی مشمئز رشوه‌ها و خیانت‌های آن را بارها به مسؤولان تذکر دادم، این مخصوص این شهر نیست.

روحانی گفت: خدا را گواه می‌گیرم از رسوایی برخی از این افراد خوشحال هستم، این روزها  بر ما سخت می‌گذرد، سیدالشهدا(ع) وقتی خبر خلافت یزید را شنید جمله انالله و انا الیه راجعون را بر زبان جاری ساخت.

وی با بیان اینکه مصیبتی بالاتر از این نیست، تصریح کرد: خانواده شهدا با چشمانی گریان به من مراجعه کردند و گفتند بچه‌های ما چه می‌شوند که این افراد مسؤول و متولی امور جامعه شدند، من هم همراه با این مردم می‌گویم انالله و انا الیه راجعون.

امام جمعه بابل بیان کرد: این افراد رذل در شورای شهر با همکاری برخی از افراد در بیرون، گردن کلفتی کردند و دام پهن کردند، پول‌های کلانی برای حذف فیلم‌های غیراخلاقی خود رشوه دادند و این خفت‌بارترین صحنه است که جانورهایی این چنین در این شهر نفوذ کنند.

روحانی گفت: از دستگاه‌های امنیتی و نظارتی تقاضا دارم که با دقت ویژه نظارت‌های خود را بیشتر کنند و دستگاه قضایی نیز برخورد قاطعی با این افراد داشته باشد تا در کنار این صحنه‌های تلخ، رویش نسل جوان و افراد با استعداد در این جامعه امیدوار کننده‌تر شود.

 

تیتر یک
  • پنجره باریک فرصت آمریکا در مقابل ایران؛

    اقتصادنیوز؛ ولی نصر، مشاور سابق دولت باراک اوباما با تأکید بر ضرورت استفاده دولت بایدن از فرصت موجود برای رسیدن به یک…

از دست ندهید
بلیط هواپیما