مدیر عامل خانه تئاتر:

آزادی دو چهره تئاتری کشور به فردا موکول شد

کدخبر: 237829
اقتصادنیوز؛ به دلیل پایان یافتن وقت اداری آزادی مدیرمجموعه تئاتر شهر و کارگردان «رویای شب نیمه تابستان» به فردا موکول شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ شهرام گیل آبادی، مدیر عامل خانه تئاتر، با بیان اینکه پیگیری‌های لازم انجام شده است، تصریح کرد: وثیقه‌های ارائه شده برای آزادی مریم کاظمی و سعید اسدی پذیرفته و از سوی کارشناسان دادسرای فرهنگ و رسانه ارزیابی و ثبت شد.

وی افزود: با توجه به پایان یافتن وقت اداری، زمانی برای ارسال حکم قضایی برای آزادی این دو هنرمند باقی نماند و در نتیجه آزادی آنان به صبح فردا موکول شد.

اسدی و کاظمی که در حال حاضر هر کدام مسئولیت‌هایی از جمله دبیر امور بین الملل سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر و دبیری بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را بر عهده دارند از ظهر دیروز، ۱۸ شهریور بازداشت شده اند.

این دو هنرمند فعال در حوزه تئاتر در پی انتشار تیزر نمایش «رویای شب نیمه تابستان» که در سالن اصلی این مجموعه که به مدت شش شب به صحنه رفته است، عصر دیروز (یکشنبه ۱۸ شهریورماه) به دادسرای رسانه احضار و به دلیل طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده، بازداشت شدند.

تیتر یک
  • تنفر کلوپ روسای جمهوری سابق از سنت شکنِ حرفه‌ای؛

    روسای جمهور پیشین یالات متحده، باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون پس از برگزاری مراسم آغاز به کار دولت جو…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید