کدخبر: ۲۳۸۰۱۴ لینک کوتاه

طعنه جدید برانکو به کی روش

اقتصاد نیوز:سرمربی پرسپولیس در نشست خبری امروز خود و پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی قائمشهر در خصوص بازیکن سابق خود صحبت کرد و طعنه ایی هم به کی روش زد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از  سایت روز نو، برانکو ایوانکوویچ در خصوص خبر هایی که در مورد بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس منتشرمی شود گفت:«من این موضوع را از خبرنگاران شنیدم اما تا جایی که می‌دانم رضاییان در یک باشگاه مطرح در بلژیک بازی می‌کند و فکر نمی‌کنم دنبال بازگشت به پرسپولیس باشد تا حضورش در تیم ملی را به چالش بکشد! از طرف دیگر ماهینی و مهدی شیری که از پیکان می‌آید و آدام همتی در این لیست هستند و لیست ما پُر است.»در این بین یکی از خبرنگاران گفت که رضاییان با تیم بلژیکی فسخ کرده و برانکو افزود:« من این موضوع را نمی‌دانم و خبرهم ندارم اما فکر می‌کردم او در بلژیک است چرا که تا جایی که من خبر دارم قرارداد او ۲ ساله بود.»

* با هیچ بازیکنی مشکلی ندارم

برانکو درباره اینکه با بازیکنی دچار چالش شود دیگر آن بازیکن را بر نمی‌گرداند، گفت: «من با هیچ بازیکنی مشکل ندارم اما به عنوان یک مربی دیدگاه و فلسفه خودم را دارم. من اولویت را به حسین ماهینی و صادق محرمی دادم و صادق الان اروپا بازی می‌کند و رامین هم بلژیک را انتخاب کرد اما به وقتش از او تشکر کردم بابت زحماتی که کشید و برایش بهترین‌ها را آرزو کردم و چرا باید از یک بازیکن ناراحت باشم؟»